iPhone 13, Apple Watch Series 7, AirPods 3: jesienią wiele produktów Apple

przez Eryk
0 komentarzy

Apple planuje wydać szereg nowych produktów na jesień tego roku. Mark Gurman po raz kolejny podsumował to, czego spodziewa się po wrześniu. Jedno jest pewne: iPhone 13 prawdopodobnie zostanie wprowadzony na rynek za około miesiąc.

iPhone 13

Ten wrzesień będzie ekscytujący pod względem sprzętu: Apple wprowadzi kilka nowych produktów, a redaktor Mark Gurman przedstawił po raz kolejny, jak będzie wyglądać mapa Apple. W najnowszym wydaniu swojego newslettera, najpierw omawia iPhone’a 13. Prawdopodobnie pojawi się w tych samych czterech wersjach co iPhone 12, „ulepszenia są obecnie oczekiwane w aparacie i wyświetlaczu: 120 Hz prawdopodobnie w końcu stanie się rzeczywistością, przynajmniej w modelu Pro.

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 może pojawić się w nowym stylu

Nowy Apple Watch Series 7 może nie pojawić się z nowymi czujnikami, ale z nowym, bardziej płaskim designem. Ponadto, Apple będzie ewentualnie wprowadzić pewne ulepszenia do funkcji spaceru, który, jednak, jest dostępny tylko jako część Apple Fintess +, które ponownie nie można u nas zamówić.

iPad Mini 6

iPad Mini 6 prawdopodobnie będzie miał nowy design

Tej jesieni spodziewana jest również nowa wersja iPada Mini. Po raz pierwszy od wprowadzenia iPada Mini, Apple może zdecydować się na nowy projekt, który w dużej mierze odpowiada iPadowi Air, być może również z Touch ID w bocznym przycisku.
Tymczasem, wersja podstawowa może otrzymać kolejną aktualizację.

AirPods 3

Słuchawki AirPods 3 pojawią się również jesienią

Prawdopodobnie Apple wprowadzi też w końcu na rynek słuchawki AirPods 3. W rzeczywistości spodziewano się ich w marcu lub kwietniu, ale przypuszczalnie ze względu na dostępność niektórych komponentów, harmonogram ten nie mógł zostać dotrzymany. Apple AirPods 3 przyniesie pierwszy poważny redesign od czasu wprowadzenia AirPods, mogą one być nieco podobne do AirPods Pro, ale bez ich funkcji komfortu, takich jak ANC i tryb przejrzystości.

A MacBook Pro?

To prawdopodobnie nie zostanie zaprezentowany na wydarzeniu wrześniowym, ale Gurman przewiduje również wprowadzenie na rynek MacBook Pro 2021 14 cali i 16 cali w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Możliwa byłaby prezentacja podczas październikowego wydarzenia, jak to miało miejsce już kilkakrotnie w przeszłości.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.