iPhone 13, Apple Watch Series 7, AirPods 3: jesienią wiele produktów Apple

przez Eryk

Apple planuje wydać szereg nowych produktów na jesień tego roku. Mark Gurman po raz kolejny podsumował to, czego spodziewa się po wrześniu. Jedno jest pewne: iPhone 13 prawdopodobnie zostanie wprowadzony na rynek za około miesiąc.

iPhone 13

Ten wrzesień będzie ekscytujący pod względem sprzętu: Apple wprowadzi kilka nowych produktów, a redaktor Mark Gurman przedstawił po raz kolejny, jak będzie wyglądać mapa Apple. W najnowszym wydaniu swojego newslettera, najpierw omawia iPhone’a 13. Prawdopodobnie pojawi się w tych samych czterech wersjach co iPhone 12, „ulepszenia są obecnie oczekiwane w aparacie i wyświetlaczu: 120 Hz prawdopodobnie w końcu stanie się rzeczywistością, przynajmniej w modelu Pro.

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 może pojawić się w nowym stylu

Nowy Apple Watch Series 7 może nie pojawić się z nowymi czujnikami, ale z nowym, bardziej płaskim designem. Ponadto, Apple będzie ewentualnie wprowadzić pewne ulepszenia do funkcji spaceru, który, jednak, jest dostępny tylko jako część Apple Fintess +, które ponownie nie można u nas zamówić.

iPad Mini 6

iPad Mini 6 prawdopodobnie będzie miał nowy design

Tej jesieni spodziewana jest również nowa wersja iPada Mini. Po raz pierwszy od wprowadzenia iPada Mini, Apple może zdecydować się na nowy projekt, który w dużej mierze odpowiada iPadowi Air, być może również z Touch ID w bocznym przycisku.
Tymczasem, wersja podstawowa może otrzymać kolejną aktualizację.

AirPods 3

Słuchawki AirPods 3 pojawią się również jesienią

Prawdopodobnie Apple wprowadzi też w końcu na rynek słuchawki AirPods 3. W rzeczywistości spodziewano się ich w marcu lub kwietniu, ale przypuszczalnie ze względu na dostępność niektórych komponentów, harmonogram ten nie mógł zostać dotrzymany. Apple AirPods 3 przyniesie pierwszy poważny redesign od czasu wprowadzenia AirPods, mogą one być nieco podobne do AirPods Pro, ale bez ich funkcji komfortu, takich jak ANC i tryb przejrzystości.

A MacBook Pro?

To prawdopodobnie nie zostanie zaprezentowany na wydarzeniu wrześniowym, ale Gurman przewiduje również wprowadzenie na rynek MacBook Pro 2021 14 cali i 16 cali w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Możliwa byłaby prezentacja podczas październikowego wydarzenia, jak to miało miejsce już kilkakrotnie w przeszłości.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej