iPhone 13: Baterie wszędzie znacznie większe, 120 Hz i ostrzejsze zdjęcia

Apple iPhone 13 ma wyraźnie większe baterie, i to we wszystkich wariantach: Tak wynika z obszernego przecieku z ostatniej chwili, który zawiera również różne inne ciekawe szczegóły. Są one bardzo przyjemne, jeśli się potwierdzą.

przez Eryk

iPhone 13 zostanie oficjalnie zaprezentowany w przyszły wtorek, to jest juz jasne. Max Weinbach, który zawsze wyróżnia się bardzo obszernymi przeciekami, z których wiele jest regularnie prawdą, ale nie wszystko, ma również teraz nowinki dotyczace nowego iPhone.

iPhone 13
Photo by Martin Sanchez on Pexels.com

iPhone 13 ma otrzymać większą pojemność baterii

Baterie w nowych modelach mają być ponownie większe. Chociaż wszystkie one zostały zmniejszone w bieżących modelach w porównaniu do linii iPhone 11, według Max Weinbach wzrost pojemnosci baterii w tym roku będzie większy. Szczególnie nabywcy wersji mini powinni być zadowoleni. Powinni być w stanie uzyskać około godziny więcej czasu pracy na baterii.

iPhone 13 Pro Max ma być wyposażony w baterię, która jest do 20% większa. Dwa 6,1-calowe modele będą korzystać z tej samej baterii, która powinna oferować około 10% więcej pojemności.

120 Hz wydaje się być potwierdzone

Co można wywnioskować z oświadczenia, że iPhony spadają do częstotliwości odświeżania 60 Hz w trybie oszczędzania energii i że nie można tego zmienić. Zawsze były sprzeczne pogłoski o dostępności ProMotion w iPhone 13.

Aparat znów staje się lepszy

Po pierwsze: wszystkie nowe modele są wyposażone w znacznie ulepszony aparat fotograficzny. Czujniki wychwytują średnio o około 15% więcej światła. iPhone 13 Pro Max wyróżnia się jednak i dlatego pozostaje topowym modelem, a jego cechy wykraczają poza możliwości wszystkich pozostałych wariantów. Mówi się, że jego czujnik wychwytuje do 40% więcej światła.


Nowa funkcja Portret „Kinowy” ma utrzymywać ostrość obiektów podczas nagrywania wideo, przy czym nadal można stosować efekty.
Mówi się, że tryb nocny został poprawiony, aby był mniej agresywny i zapewniał bardziej naturalne obrazy w ciemności.

Za niecały tydzień dowiemy się, jak duży będzie odsetek trafnych przewidywań.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej