iPhone 13 bez Touch ID w wyświetlac’zu

przez Eryk

Apple podjął wszystkie decyzje sprzętowe dla iPhone 13 i iPhone 13 Pro. Wiadomo zatem, czy producent zastosuje Touch ID w wyświetlaczu modeli iPhone’ów z 2021 roku, czy też nie. Nasze przeczucie jest, że Apple będzie kontynuować z iPhone 13 dokładnie tam, gdzie zostawił z iPhone 12. A propos: Apple instaluje kamerę TrueDepth, aby zaimplementować Face ID. Touch ID nie będzie wbudowany ani we włącznik/wyłącznik (jak w iPadzie Air 4), ani w wyświetlacz.

Iphone 13
Photo by Martin Sanchez on Pexels.com

iPhone 13 bez Touch ID w wyświetlaczu

Podobnie widzi to Mark Gurman z Bloomberga. W swoim biuletynie „Power On”, mówi, że jest bardzo mało prawdopodobne, że Apple będzie używać czujnika Touch ID w iPhone 13. Długoterminowym celem Apple jest zintegrowanie czujnika Face ID całkowicie z wyświetlaczem, aby móc obejść się bez wcięcia wyświetlacza z przodu. W tym roku to „wcięcie” mogłoby być przynajmniej trochę węższe.

Gurman pisze:

Choć Apple testuje Touch ID na ekranie dla swoich kolejnych flagowych iPhone’ów, nie dokona przełomu w tym roku. Myślę, że Apple stawia na Face ID w swoich iPhone’ach z wyższej półki, a jego długoterminowym celem jest zaimplementowanie Face ID w samym wyświetlaczu.”

Bloomberg widzi dwa sposoby, Apple może obsługiwać Face ID i Touch ID w przyszłości.

Droższe modele mogą mieć Face ID w ekranie, podczas gdy modele z niższej półki mają Face ID w wycięciu wyświetlacza.
W sumie, Apple ma mieć A15 chip w iPhone 13 (Pro), ulepszony system kamer, bardziej wydajny chip 5G, opcja 1TB i 120Hz wyświetlacz na modelach Pro, jak również inne ulepszenia.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej