iPhone 13 dostępny w przedsprzedaży od 17 września, a słuchawki AirPods 3 w sklepach pod koniec września?

Apple może rzeczywiście odsłonić swój nowy iPhone 13, 14 września: Nowe plotki mówią o rozpoczęciu sprzedaży / pre-orderów na 17 września, czyli piątek.

przez Eryk

To już mniej niż miesiąc zanim Apple rozpocznie to, od tego, co jest nadal najważniejszym generatorem przychodów Apple – iPhone 13. Może on trafić do sprzedaży w dniu 17 września, według chińskiego źródła na podstawie poprzedniego zrzutu ekranu krążącego na chińskich mediach społecznościowych.

iPhone 13
MikuAalto / Pixabay

To podobno wskazuje, że Apple powinien rozpocząć sprzedaż w wyżej wymienionym dniu, piątek. To z kolei uprawdopodobniłoby prezentację nowych czterech modeli we wtorek przed 17 września.

Byłby to więc ponownie 14 września, na który to termin wcześniej wskazywali różni analitycy, w tym z banku Wedbush, o czym informowaliśmy we wcześniejszym newsie. Chociaż wydaje się, że istnieją pewne dowody na korzyść 14 września jako daty premiery, chińskie źródło powinno być traktowane z ostrożnością. Jest również znany z wielokrotnego rozpowszechniania niedokładnych plotek na temat dat wydarzeń Apple.

AirPods 3 pod koniec września?

Inne twierdzenie strony również należy traktować sceptycznie: Według tego nowe AirPods 3 mają trafić do sprzedaży 30 września, ale ich prezentacja może odbyć się również podczas keynote. W programie keynote może znaleźć się prezentacja czterech modeli iPhone’a 13, przedstawienie nowego zegarka Apple Watch Series 7 oraz słuchawek AirPods 3.
Na kolejnych keynote’ach powinny zostać zaprezentowane nowe modele MacBooków Pro oraz nowe iPady.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej