iPhone 13: Foxconn oferuje „rekordowo wysokie” premie, aby pozyskać pracowników do montażu

przez Eryk

Największy partner produkcyjny firmy Apple, Foxconn, oferuje „rekordowo wysokie” premie za podpisanie umowy w celu pozyskania pracowników do produkcji iPhone’a 13 w ciągu najbliższych kilku miesięcy, jak donosi South China Morning Post.

Raport twierdzi że Foxconn oferuje do 8,000 juanów ($ 1,235) jako premię za podpisanie umowy dla byłych pracowników chętnych do powrotu do swojej fabryki Zhengzhou, w Chinach, aby pomóc w montażu iPhone’a w „szczycie sezonu”, z 5,500 juanów w ubiegłym miesiącu i 5,000 juanów w roku 2020. Pracownicy otrzymają swoje premie po przepracowaniu dla Foxconn w dziale montażu iPhone’a przez cztery miesiące i pobyt do końca sezonu szczytowego, dodaje raport.

iphone 13
iPhone 13 Pro w matowej czerni wyrenderowany przez EverythingApplePro


Producenci Apple jak Foxconn powszechnie oferują premie podpisywania w miesiącach poprzedzających uruchomienie iPhone’a, ale w tym roku zakres premii dla powracających pracowników jest najwyższy od kiedy fabryka Zhengzhou rozpoczęła działalność w 2010 roku, zgodnie z South China Morning Post przez przegląd przeszłych ogłoszeń rekrutacyjnych z Foxconn.

Apple nalega coraz bardziej, aby odsłonić linię iPhone 13 we wrześniu, co oznacza powrót do zwykłych ram czasowych premiery po odsłonięciu linii iPhone 12 w październiku 2020 roku z powodu opóźnień w produkcji związanych z COVID-19.

iPhone 13 pro
iPhone 13 Pro w matowej czerni wyrenderowany przez EverythingApplePro

Modele iPhone 13 są podobno wyposażone w mniejsze wcięcie w górnej części wyświetlacza, ale w przeciwnym razie oczekuje się, że będą miały konstrukcję podobną do ich odpowiedników iPhone 12. Inne kluczowe nowe funkcje oczekiwane obejmują szybszy układ A15, 120Hz częstotliwość odświeżania na modelach Pro, kilka ulepszeń aparatu, nowy kolor Matte Black, i więcej.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej