iPhone 13 z mniejszym wycięciem, większą baterią i wyświetlaczem 120 Hz

przez Eryk

iPhone 13 jest teraz glownym centrum plotek. Powoli, ale pewnie, staje się jasne, dokąd zaprowadzi podróż z modelami z 2021 roku. Apple mógł między innymi polegać na mniejszym wycięciu i wyświetlaczu 120 Hz w modelach Pro.

Analityk Ming Chi Kuo kilkakrotnie udowodnił swoje bardzo dobre kontakty z Apple w ostatnich latach. Chociaż nie zawsze trafiał w dziesiątkę, często był w stanie udzielić dobrych informacji. W nowej ocenie inwestora, która jest dostępna od kolegów z Macrumors, analityk komentuje iPhone’a 13.

iPhone 13
zdjecie: apple iphone 13

iPhone 13 z mniejszym wycięciem, większą baterią i wyświetlaczem 120 Hz

W przeszłości już kilkakrotnie czytano, że Apple zastosuje wyświetlacz 120 Hz do iPhone’a 13. Kuo mówi, że modele iPhone’a 13 Pro będą miały odpowiedni wyświetlacz LTPO 120 Hz. Wgłębienie wyświetlacza dla kamery FaceTime z przodu powinno być mniejsze na wszystkich urządzeniach. Generalnie Kuo spodziewa się, że Apple zaprezentuje w tym roku cztery nowe modele iPhone’ów, które będą bezpośrednimi następcami rodziny iPhone’ów 12. Nawiasem mówiąc, w tym roku nie powinno być iPhone’a bez połączenia. We wszystkich modelach nadal powinna znajdować się błyskawica.

Mówi się również, że wszystkie cztery modele iPhone’a 13 (Pro) używają większej baterii. Ma to być możliwe dzięki temu, że inne elementy skurczyły się lub zostały przeniesione. Ponadto skaner LiDAR powinien być zarezerwowany dla modeli Pro.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej