Konferencja Apple 14 września 2021 r.

przez Eryk

Teraz to już oficjalne. Kilka chwil temu Apple zapowiedziało na keynote iPhone’a 13. To specjalne wydarzenie odbędzie się 14 września 2021 roku. Rozpocznie się on o godzinie 19:00.

Apple Keynote

Konferencja Apple 14 września 2021 r

Oczekiwanie na kolejny keynote Apple rośnie. Osoby odpowiedzialne właśnie wypuściły kota z worka i przynajmniej oficjalnie potwierdziły datę nadchodzącego keynote iPhone’a 13. Odbędzie się on 14 września. Po tym, jak w zeszłym roku keynote iPhone’a 12 odbył się w październiku, teraz Apple wraca do tradycyjnego września.

W ostatnich tygodniach pojawiły się już liczne plotki na temat iPhone’a 13. Mówi się, że Apple liczy na układ A15, ulepszony system kamer, mocniejszy układ 5G, mniejsze wcięcie, wyświetlacz 120 Hz (przynajmniej w modelach Pro) i inne mniejsze usprawnienia. Oprócz iPhone’a 13, Apple prawdopodobnie użyje keynote do ogłoszenia nowego Apple Watch 7, jak również nowe AirPods 3. Oprócz tego poznamy harmonogram prac nad iOS 15, iPadOS 15 i co.

Swoją drogą, keynote iPhone’a 13 opatrzono hasłem „California streaming”. Podobnie jak w przypadku ostatnich keynotes, Apple będzie organizować wydarzenie online. Impreza odbędzie się w Apple Park i będzie wstępnie wyprodukowana przez Apple.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej