iPhone 13 ma być wyposażony w wyświetlacz Always-On w stylu Apple Watch

przez Eryk

iPhone 13 może nie tylko mieć wyświetlacz 120 Hz, może być również zaprojektowany jako wersja always-on, jak to znamy z Apple Watch. Na wyświetlaczu pojawi się wtedy na stałe data i godzina.

Apple prawdopodobnie wprowadzi również zawsze włączony wyświetlacz z iPhone 13, przewiduje redaktor Mark Gurman. W najnowszym wydaniu swojego newslettera dla agencji Bloomberg zakłada on, że iPhone 13 otrzyma wyświetlacz typu always-on, który będzie mógł na stałe wyświetlać niektóre informacje o statusie, takie jak godzina przy niższej częstotliwości odświeżania i niższej jasności, znane już z Apple Watch.

iPhone 13 ma być wyposażony w wyświetlacz Always-On w stylu Apple Watch
Photo by Tyler Lastovich on Pexels.com

Always-On Display będzie prawdopodobnie zastosowany tylko w iPhone 13 Pro

Wyświetlacz LTPO, którego spodziewamy się w nadchodzącej linii produkcyjnej, jest do tego zdolny; panele te mogą zmieniać częstotliwość odświeżania. Niższa częstotliwość odświeżania oszczędza baterię, a według Gurmana, bateria w iPhone 13 będzie znowu większa.

Niemniej jednak, według obecnych spekulacji, tylko iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max będą wyposażone w nową technologię.
Oprócz ulepszonego wyświetlacza, iPhone 13 otrzyma zapewne także kolejne usprawnienia w aparacie, a także zastosowany zostanie nowy, po raz kolejny przyspieszony układ A15, który obecnie ponownie produkowany jest wyłącznie przez TSMC.

Apple ma też podobno zmniejszyć rozmiar notcha. Ale dokładnie to, co będzie wyglądać, nie jest jeszcze pewne.
iPhone 13 jest ponownie oczekiwany w czterech wersjach jesienią tego roku.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej