iPhone 13: Nazwa pojawia się na etykietach opakowań

przez Eryk

Przygotowania do modeli iPhone’a z 2021 roku idą pełną parą. W tle Apple zapewne pracuje jednocześnie na wszelkiego rodzaju „budowach”. Oprócz samego produktu, przygotowuje marketing, zleca produkcję opakowań, dba o logistykę, uruchomienie sprzedaży itp. pp. Teraz pojawiły się naklejki z opakowań, które wskazują na „iPhone 13”.

iPhone 13

Od jakiegoś czasu spodziewaliśmy się, że Apple użyje 13 zamiast 12S dla modeli iPhone’a z 2021 roku. Teraz pojawiły się poszlaki, które potwierdzają tę teorię.

iPhone 13: Nazwa pojawia się na etykietach opakowań

Na przykład, zdjęcie przedstawia rzekome naklejki na opakowania służące do zamykania produktów Apple. Ci, którzy posiadają produkt Apple wiedzą, że te naklejki są regularnie spotykane na opakowaniach Apple.

Zdjęcie zostało opublikowane przez DuanRui za pośrednictwem Twittera. Wcześniej odkrył to zdjęcie na chińskim portalu społecznościowym Weibo. DuanRui wyraźnie zaznacza, że nie jest leaksterem i dzieli się tylko zdjęciami, które uważa za ważne.

Nie da się stwierdzić, czy obraz jest autentyczny, czy nie. Nie jest niczym niezwykłym, że o tej porze roku pojawiają się przecieki dotyczące nowej generacji iPhone’a. Mniej więcej rok temu DuanRui opublikował naklejki z etui iPhone’a 12.

Ogólnie oczekuje się, że Apple ogłosi nowe modele iPhone 13 (Pro) we wrześniu. Producent postawi zapewne na układ A15, wydajniejszy system aparatów, ulepszony układ 5G, większą baterię, mniejsze wcięcie, wyświetlacz 120 Hz (przynajmniej w modelach Pro) i inne usprawnienia.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej