iPhone 13 oferuje opcję z 1 TB pamięci

przez Eryk

Analitycy Wedbush powiedzieli dziś, że kontrole dostaw sugerują, że seria iPhone’ów nowej generacji, potocznie nazywana iPhone 13, będzie po raz pierwszy oferować 1 TB wysokiej klasy pamięci. Obecny iPhone 12 ma maksymalną pojemność 512 GB.

Front Page Tech wcześniej informowała, że ​​w styczniu w ofercie iPhone’ów 13 nowej generacji dostępna będzie opcja 1 TB pamięci.

iPhone 13 z opcja 1 TB pamięci

Jeśli chodzi o urządzenia z iOS, Apple oferuje obecnie tylko 1 TB miejsca na swoich tabletach iPad Pro. W kontekście szerszego rynku smartfonów iPhone pozostaje nieco w tyle. Na przykład konkurencyjny smartfon Samsung zaczął oferować telefony o pojemności 1 TB z serią Galaxy S10 prawie dwa lata temu.

Linia iPhone’a 13 ma pojawić się jesienią, chociaż nadal nie wiemy zbyt wiele na temat specyfikacji tego urządzenia. Krążyły pogłoski o powrocie Touch ID i ekranów o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz, ale nic szczególnie konkretnego.

Aż do wprowadzenia na rynek iPhone’a 13 jesienią analitycy Wedbush utrzymują optymistyczne wyniki sprzedaży iPhone’a 12, po tym jak Apple wydał 110 miliardów dolarów w okresie świątecznym. Firma szacuje, że w kwartale marcowym około 62 mln sztuk iPhone’ów 11 i około 40 mln w kwartale czerwcu. Analitycy porównują ten sukces z rekordowym cyklem sprzedaży iPhone’a 6 w 2014 roku.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej