iPhone 13 oferuje opcję z 1 TB pamięci

przez Eryk
0 komentarzy

Analitycy Wedbush powiedzieli dziś, że kontrole dostaw sugerują, że seria iPhone’ów nowej generacji, potocznie nazywana iPhone 13, będzie po raz pierwszy oferować 1 TB wysokiej klasy pamięci. Obecny iPhone 12 ma maksymalną pojemność 512 GB.

Front Page Tech wcześniej informowała, że ​​w styczniu w ofercie iPhone’ów 13 nowej generacji dostępna będzie opcja 1 TB pamięci.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

iPhone 13 z opcja 1 TB pamięci

Jeśli chodzi o urządzenia z iOS, Apple oferuje obecnie tylko 1 TB miejsca na swoich tabletach iPad Pro. W kontekście szerszego rynku smartfonów iPhone pozostaje nieco w tyle. Na przykład konkurencyjny smartfon Samsung zaczął oferować telefony o pojemności 1 TB z serią Galaxy S10 prawie dwa lata temu.

Linia iPhone’a 13 ma pojawić się jesienią, chociaż nadal nie wiemy zbyt wiele na temat specyfikacji tego urządzenia. Krążyły pogłoski o powrocie Touch ID i ekranów o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz, ale nic szczególnie konkretnego.

Aż do wprowadzenia na rynek iPhone’a 13 jesienią analitycy Wedbush utrzymują optymistyczne wyniki sprzedaży iPhone’a 12, po tym jak Apple wydał 110 miliardów dolarów w okresie świątecznym. Firma szacuje, że w kwartale marcowym około 62 mln sztuk iPhone’ów 11 i około 40 mln w kwartale czerwcu. Analitycy porównują ten sukces z rekordowym cyklem sprzedaży iPhone’a 6 w 2014 roku.

via 9to5mac

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.