iPhone 13: Oto jak będzie kształtować się cena

przez Eryk

Za około trzy miesiące Apple zaprezentuje nowego iPhone 13. Niektórzy już teraz zastanawiają się, czy będzie droższy, czy będzie miał więcej miejsca na przechowywanie danych.

iPhone 13 prawdopodobnie zostanie zaprezentowany we wrześniu 2021 roku. Raport firmy TrendForce sugeruje, że Apple skorzysta na tym, że Huawei zrezygnuje z części rynku smartfonów z wyższej półki. To powinno zwiększyć sprzedaż.

Ile kosztuje iPhone 13 ?

iPhone 13: Oto jak będzie kształtować się cena
iPhone (zdjęcie:apple)

Apple nie wprowadzi zupełnie nowego sprzętu z iPhonem 13, a jedynie zoptymalizuje iPhone’a 12. Przypuszczalnie, będzie lepsza kamera i jeszcze szybszy procesor. Kamery mają być wyposażone w stabilizację obrazu typu „sensor shift”. Dodatkowo, ultraszerokokątna kamera powinna otrzymać autofokus.

Trendforce pisze, że ceny detaliczne mają pozostać na tym samym poziomie, jak w przypadku modeli iPhone 12 wydanych w zeszłym roku. To znaczy, że iPhone 13 nie będzie droższy od iPhone 12.

iPhone 13 cena

Apple ma podobno zmniejszyć wcięcie w ekranie i powrót do bardziej kompaktowej jednostki Face ID. Podobnie jak w zeszłym roku, mówi się, że będą cztery nowe modele: iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro.

Modele Pro mają mieć częstotliwość odświeżania 120 Hz. Jednak w przeciwieństwie do iPada Pro, nie będzie tam opcji 1-TByte pamięci masowej.

Co o tym sądzisz?

Czy kupisz iPhone 13 czy tym razem robisz sobie przerwę? Opublikuj swoje zamiary zakupu w sekcji komentarzy pod tym postem i podziel się z innymi użytkownikami.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej