iPhone 13 otrzyma sensor-shift OIS (optyczna stabilizacja obrazu)

przez Eryk
0 komentarzy

Oczekuje się, że rodzina iPhone 13 będzie znacznie lepsza niż iPhone 12 pod względem jakości zdjęć, a stabilizacja obrazu i jakość autofokusa będą głównym punktem poprawy.

iPhone 13 otrzyma sensor-shift OIS (optyczna stabilizacja obrazu)

iPhone 13 otrzyma sensor-shift OIS

Digitimes donosi, że Apple planuje dodać nowe funkcje fotograficzne do iPhone’a 13. Oprócz stabilizacji obrazu dla wszystkich przednich kamer, będzie również ulepszona funkcja autofokus.

Oznacza to, że wszystkie nowe iPhone’y będą wyposażone w funkcję OIS (optyczna stabilizacja obrazu) z przesunięciem czujnika. Producenci odpowiednich modułów podobno znacznie zwiększyli swoje moce produkcyjne, jak donosi Digitimes.

Tylko iPhone 12 Pro Max ma tę technologię do tej pory, ale to ma się teraz zmienić z seria iPhone 13. Producenci aparatów fotograficznych często stosują taką strategię, ale funkcje topowych aparatów są stopniowo wykorzystywane również w tańszych modelach.

Rzekomo, iPhone 13 otrzyma również mniejsze wycięcie dla Face ID i kamery, a także wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Oczekuje się również, że wyświetlacz otrzyma funkcję Always On, podobnie jak Apple Watch.

Najwyższy model jest podobno dostępny z maksymalnym rozszerzeniem pamięci masowej 1 TByte – wcześniej iPhone’y były dostępne tylko z maksymalnie 512 GB pamięci masowej.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej