iPhone 13 (Pro): Etui wskazuje na większy aparat

przez Eryk

Tygodnie do keynote iPhone 13 (Pro) są policzone. Nie powinno minąć wiele czasu, zanim Apple zaprezentuje kolejną generację iPhone’a. Obecnie oczekujemy, że stanie się to w przyszłym miesiącu. Między innymi spekuluje się, że Apple da modelom iPhone’a z 2021 roku większy aparat. Dokładnie ta pogłoska jest teraz podsycana przez przypadki, które wypłynęły na wierzch.

iPhone 13 (Pro)

iPhone 13 (Pro): Etui wskazuje na większy aparat

Z roku na rok Apple wprowadza ulepszenia do systemu kamer iPhone’a. Modele z roku 2021 nie będą tu wyjątkiem. Było już kilka plotek, że Apple daje iPhone 13 modeli uaktualniony system kamer. Dotyczy to zarówno tylnej, jak i przedniej kamery.

Koledzy z svetapple.sk opublikowali obudowy, które mają należeć do nadchodzącego iPhone’a 13 mini, iPhone’a 13, iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max. Chociaż nie ujawniają one żadnych szczegółów technicznych na temat nadchodzącego systemu kamer, wskazują, że nastąpią poważne zmiany.

Łatwo zauważyć, że wzniesienie aparatu będzie znacznie większe. To z kolei powinno oznaczać, że Apple będzie instalować większe czujniki i obiektywy aparatów. Powinno to przynieść korzyści zwłaszcza podczas fotografowania w słabym oświetleniu.

Pokazuje również, że będą poprawki do wcięcia wyświetlacza dla przedniej kamery. Pojawiło się już kilka plotek, że notch będzie mniejszy. Ta plotka została teraz ponownie ” wzmocniona”. Według informacji, obudowa będzie grubsza o około 1mm. Oznacza to, że Apple może również zainstalować minimalnie większą baterię. Ponadto doniesienia wskazują, że Apple nieznacznie zmieni położenie przycisku zmniejszania głośności i przycisku wyciszania.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej