iPhone 13 (Pro): Etui wskazuje na większy aparat

przez Eryk
0 komentarzy

Tygodnie do keynote iPhone 13 (Pro) są policzone. Nie powinno minąć wiele czasu, zanim Apple zaprezentuje kolejną generację iPhone’a. Obecnie oczekujemy, że stanie się to w przyszłym miesiącu. Między innymi spekuluje się, że Apple da modelom iPhone’a z 2021 roku większy aparat. Dokładnie ta pogłoska jest teraz podsycana przez przypadki, które wypłynęły na wierzch.

iPhone 13 (Pro)

iPhone 13 (Pro): Etui wskazuje na większy aparat

Z roku na rok Apple wprowadza ulepszenia do systemu kamer iPhone’a. Modele z roku 2021 nie będą tu wyjątkiem. Było już kilka plotek, że Apple daje iPhone 13 modeli uaktualniony system kamer. Dotyczy to zarówno tylnej, jak i przedniej kamery.

Koledzy z svetapple.sk opublikowali obudowy, które mają należeć do nadchodzącego iPhone’a 13 mini, iPhone’a 13, iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max. Chociaż nie ujawniają one żadnych szczegółów technicznych na temat nadchodzącego systemu kamer, wskazują, że nastąpią poważne zmiany.

Łatwo zauważyć, że wzniesienie aparatu będzie znacznie większe. To z kolei powinno oznaczać, że Apple będzie instalować większe czujniki i obiektywy aparatów. Powinno to przynieść korzyści zwłaszcza podczas fotografowania w słabym oświetleniu.

Pokazuje również, że będą poprawki do wcięcia wyświetlacza dla przedniej kamery. Pojawiło się już kilka plotek, że notch będzie mniejszy. Ta plotka została teraz ponownie ” wzmocniona”. Według informacji, obudowa będzie grubsza o około 1mm. Oznacza to, że Apple może również zainstalować minimalnie większą baterię. Ponadto doniesienia wskazują, że Apple nieznacznie zmieni położenie przycisku zmniejszania głośności i przycisku wyciszania.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.