iPhone 13 Pro Max strumieniuje wideo przez ponad dzień, twierdzi Apple

Wiadomo, że iPhone 13 będzie wyposażony w zauważalnie większą baterię: wszystkie cztery modele otrzymały większą baterię. Ale oprócz czystej pojemności, również inne aspekty odgrywają rolę w oczekiwanym wydłużeniu czasu pracy na baterii. Dzięki temu można odnotować imponujące zyski, zwłaszcza w streamingu. Jednak według Apple, niektóre z tych zysków są tak ogromne, że trudno w nie uwierzyć bez niezależnych testów.

przez Eryk

Nowy iPhone 13 firmy Apple przyniósł zmianę w baterii, na którą wielu klientów czekało z niecierpliwością: baterie nowych modeli stały się większe, i to we wszystkich wersjach. Oznacza to, że nowy Mini prawdopodobnie przezwyciężył chroniczną słabość baterii swojego poprzednika i że iPhone 13 Pro Max ponownie będzie prawdziwym cudem żywotności baterii, podobnie jak przedostatnia generacja Max z jesieni 2019 roku.

Jednakże oprócz samej wydajności, która w całości została zwiększona przez Apple, nastąpiła również poprawa w niektórych subdyscyplinach, która prawdopodobnie wynika z interakcji różnych składników i jest częściowo znacząca. Staje się to szczególnie wyraźne w przypadku streamingu.

iPhone 13 Pro Max
iPhone 13 Pro Max (screenshot: apple)

iPhone 13 Pro Max strumieniuje wideo przez ponad dzień

Tutaj, iPhone zawsze był dość daleko w branży i to zostało potwierdzone z iPhone 13 / Pro. Apple twierdzi, że czasy pracy dla strumieniowego przesyłania danych są znacznie dłuższe w nowych modelach. Z doświadczenia wiemy, że specyfikacje Apple zazwyczaj nie są upiększane, a często wręcz konserwatywne.

Jak długo iPhone 13 odtwarza filmy

Według Apple, iPhone 12 Mini miał czas pracy dziesięć godzin podczas oglądania streamingu wideo. Następca powinien wytrzymać nawet trzy godziny dłużej.

iPhone 12 i iPhone 12 Pro streamowały seriale lub filmy przez jedenaście godzin, według Apple, a w przypadku iPhone’a 13 czas pracy wzrasta do 19 godzin. iPhone 13 Pro jest rzekomo nawet w stanie odtwarzać strumieniowo filmy przez 20 godzin.

To staje się całkowicie szalone z iPhone 13 Pro Max: Według Apple, jego poprzednik powinien być w stanie strumieniowo przez 12 godzin, z iPhone 13 Pro Max Apple zakłada czas trwania strumieniowego 25 godzin z jednego ładowania baterii.

Oczywiście wartości te nie są osiągane przy pełnej jasności i 4K przy ciągłym korzystaniu z 5G; są one zwykle oparte na znacznie mniej energochłonnych parametrach, które jednak zgodnie z doświadczeniem są nadal odpowiednie do codziennego użytku.

Modele Pro powinny skorzystać przede wszystkim z nowego wyświetlacza LTPO, który może być szczególnie energooszczędny.
Ponadto, energooszczędność A15 przyczyni się do wydłużenia czasu pracy, ale nowy topowy model będzie musiał najpierw udowodnić, że może strumieniować wideo przez ponad dzień w niezależnych testach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej