iPhone 13 Pro Max ustanawia nowy rekord w teście czasu pracy na baterii

iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max są w sprzedaży od przedwczoraj. Oczywiście, testowi czasu pracy na baterii powinien towarzyszyć również start sprzedaży. Taki test został teraz przeprowadzony i podkreśla, że Apple było w stanie znacznie zwiększyć żywotność baterii w nowych modelach.

przez Eryk

Podczas wrześniowego keynote Apple mówił o zwiększonej żywotności baterii w nowych modelach iPhone’a 13 (Pro). Sam Apple twierdzi, że czas pracy na baterii w iPhone 13 mini i iPhone 13 Pro został zwiększony o 1,5 godziny w porównaniu do poprzedniego modelu. W przypadku iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro Max, Apple mówi o 2,5 godzinach.

iPhone 13 Pro Max ustanawia nowy rekord w teście czasu pracy na baterii
Screenshot Youtube (zdjecie: Mrwhosetheboss )

iPhone 13 Pro Max ustanawia nowy rekord w teście czasu pracy na baterii

Mrwhosetheboss opublikował test baterii na swoim kanale YouTube. Oczywiście, nie jest to test naukowy i nie odpowiada prawdziwemu użyciu, ale film mimo wszystko daje nam dobre wyobrażenie o tym, jak nowe modele iPhone 13 wykonywać w zakresie żywotności baterii w porównaniu do poprzednich pokoleń.

Zwycięskie urządzenie w teście nie było całkowicie nieoczekiwanie, iPhone 13 Pro Max, który osiągnął niezwykły 9 godzin i 52 minuty pracy na baterii w ciągłym użytkowaniu. Maini potwierdził, że był to najdłuższy czas pracy na baterii jakiegokolwiek modelu iPhone’a, jaki kiedykolwiek testował.

W teście uzyskano następujące wyniki:

  • iPhone 13 Pro Max: 9 godzin i 52 minuty
  • iPhone 13 Pro: 8 godzin i 17 minut
  • iPhone 13: 7 godzin i 45 minut
  • iPhone 13 mini: 6 godzin i 26 minut
  • iPhone 12: 5 godzin i 54 minuty
  • iPhone 11: 4 godziny i 20 minut
  • iPhone SE (2020): 3 godziny i 38 minut

Po pierwsze, wszystkie cztery nowe iPhone’y 13 (Pro) mają baterię o większej pojemności w porównaniu do swoich poprzedników. Ponadto urządzenia wyposażone są w bardziej energooszczędny układ A15, a w iPhone 13 Pro (Max) Apple instaluje wyświetlacz ProMotion z adaptacyjną częstotliwością odświeżania, która wykorzystuje 10 Hz lub 120 Hz w zależności od zawartości ekranu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej