iPhone 13 Pro Max ustanawia nowy rekord w teście czasu pracy na baterii

iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max są w sprzedaży od przedwczoraj. Oczywiście, testowi czasu pracy na baterii powinien towarzyszyć również start sprzedaży. Taki test został teraz przeprowadzony i podkreśla, że Apple było w stanie znacznie zwiększyć żywotność baterii w nowych modelach.

przez Eryk
0 komentarzy

Podczas wrześniowego keynote Apple mówił o zwiększonej żywotności baterii w nowych modelach iPhone’a 13 (Pro). Sam Apple twierdzi, że czas pracy na baterii w iPhone 13 mini i iPhone 13 Pro został zwiększony o 1,5 godziny w porównaniu do poprzedniego modelu. W przypadku iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro Max, Apple mówi o 2,5 godzinach.

iPhone 13 Pro Max ustanawia nowy rekord w teście czasu pracy na baterii
Screenshot Youtube (zdjecie: Mrwhosetheboss )

iPhone 13 Pro Max ustanawia nowy rekord w teście czasu pracy na baterii

Mrwhosetheboss opublikował test baterii na swoim kanale YouTube. Oczywiście, nie jest to test naukowy i nie odpowiada prawdziwemu użyciu, ale film mimo wszystko daje nam dobre wyobrażenie o tym, jak nowe modele iPhone 13 wykonywać w zakresie żywotności baterii w porównaniu do poprzednich pokoleń.

Zwycięskie urządzenie w teście nie było całkowicie nieoczekiwanie, iPhone 13 Pro Max, który osiągnął niezwykły 9 godzin i 52 minuty pracy na baterii w ciągłym użytkowaniu. Maini potwierdził, że był to najdłuższy czas pracy na baterii jakiegokolwiek modelu iPhone’a, jaki kiedykolwiek testował.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

W teście uzyskano następujące wyniki:

  • iPhone 13 Pro Max: 9 godzin i 52 minuty
  • iPhone 13 Pro: 8 godzin i 17 minut
  • iPhone 13: 7 godzin i 45 minut
  • iPhone 13 mini: 6 godzin i 26 minut
  • iPhone 12: 5 godzin i 54 minuty
  • iPhone 11: 4 godziny i 20 minut
  • iPhone SE (2020): 3 godziny i 38 minut

Po pierwsze, wszystkie cztery nowe iPhone’y 13 (Pro) mają baterię o większej pojemności w porównaniu do swoich poprzedników. Ponadto urządzenia wyposażone są w bardziej energooszczędny układ A15, a w iPhone 13 Pro (Max) Apple instaluje wyświetlacz ProMotion z adaptacyjną częstotliwością odświeżania, która wykorzystuje 10 Hz lub 120 Hz w zależności od zawartości ekranu.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.