iPhone 13 Pro Max unboxing

przez Eryk
0 komentarzy

iPhone 13 i iPhone 13 Pro są dostępne w przedsprzedaży od zeszłego piątku. Właściwa premiera sprzedaży nastąpi za kilka dni, 24 września. iPhone 13 Pro Max w kolorze złotym wpadł właśnie w ręce pierwszego YouTubera.

iPhone 13 Pro Max unboxing
iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro Max unboxing

Zanim klienci otrzymają swoje iPhone 13 (Pro) na koniec tego tygodnia, YouTuber z Dubaju ma już jeden. Dokładnie rzecz ujmując, jest to iPhone 13 Pro Max w kolorze złotym. W porównaniu do iPhone’a 12 Pro Max, design jest praktycznie identyczny. Apple stawia na mniejszego notcha i większe wzniesienie aparatu. Urządzenie jest minimalnie grubsze i nieco cięższe.

YouTube video

Ponadto Apple dostosowało opakowanie iPhone’a 13 (Pro) i m.in. zrezygnowało z plastikowej osłony. Pozwala to zaoszczędzić 600 ton plastiku.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej