iPhone 13 Pro: Wyciek ma rzekomo prezentować nowy model

W iPhone 13, Apple prawdopodobnie ponownie położy nacisk na aparat. Mimo, że wielki skok nastąpi prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku, już w tym roku można spodziewać się pewnych zmian. Nowe przecieki nowego modelu pokazują teraz, jak mogą one wyglądać.

przez Eryk
0 komentarzy

Apple prawdopodobnie po raz kolejny wprowadzi ulepszony aparat fotograficzny w iPhone 13. Niektóre z tych ulepszeń najprawdopodobniej znajdą się tylko w droższych modelach iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Jeszcze przed tym, były różne spekulacje, że wersja Pro iPhone 13 może mieć jeszcze większe aparaty z tyłu.

iPhone 13 Pro: Wyciek ma rzekomo prezentować nowy model

iPhone 13 Pro: Wyciek ma rzekomo prezentować nowy model
iPhone 13 Pro

SensorShift również dla mniejszego iPhone 13 Pro?


Podejrzewa się również, że Apple może również wyposażyć iPhone’a 13 Pro w mniejszej wersji 6,1 cala w stabilizację czujnika obrazu, którą Apple nazywa SensorShift i która obecnie daje iPhone’owi 12 Pro Max niewielką przewagę podczas robienia zdjęć w niektórych sytuacjach.

Przecieki mogą również wskazywać na nowy kolor, poprawioną wersję rose gold. Wcześniejsze przecieki już podsycały spekulacje na temat nowych wariantów kolorystycznych, ale nie ma na to wiarygodnych prognoz. iPhone 13 zostanie prawdopodobnie oficjalnie zaprezentowany w trzecim tygodniu września.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.