iPhone 13 Pro: wyświetlacz LTPO OLED 120 Hz pochodzi od Samsunga

przez Eryk

W zeszłym roku pojawiły się już intensywne spekulacje na temat tego, czy Apple da swoim modelom iPhone’a 12 (Pro) wyświetlacz 120 Hz. Ostatecznie sprawy potoczyły się inaczej i powiedziano, że żywotność baterii modeli iPhone’a ucierpiałaby zbyt mocno w obecnych warunkach z wyświetlaczem 120 Hz. Powinien to być koniec tego roku, przynajmniej dla modeli Pro.

iPhone 13 Pro: wyświetlacz OLED 120 Hz pochodzi od Samsunga

Czy Apple wbuduje w tym roku wyświetlacz 120 Hz dla iPhone’a 13 (Pro)? W tej chwili zakładamy to, ale tylko dla modeli Pro. Właśnie tego oczekują nasi koreańscy koledzy z The Elec. Mówią, że Apple wykorzysta wyświetlacz LTPO OLED do iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max. Głównym dostawcą tych paneli ma być Samsung.

Technologia LTPO nie jest niczym nowym dla Apple i jest już używana w Apple Watch jako zawsze włączony wyświetlacz. Jednak wyświetlacz Apple Watch jest znacznie mniejszy niż wyświetlacz iPhone’a. Ponadto Apple potrzebuje znacznie większej liczby odpowiednich wyświetlaczy dla iPhone’a.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej