iPhone 13, przykłady pokazują mniejsze wycięcie, zmianę położenia głośnika i przedniej kamery

przez Eryk

iPhone 13

Leaker, znany jako „DuanRui”, udostępnił dziś zdjęcie dwóch tak zwanych „próbek filmowych” iPhone’a 13, które przedstawiają ten sam domniemany projekt z mniejszym wycięciem w serii iPhone’a 13, który widzieliśmy z innych źródeł.

iPhone 13
photo by Duanrui

iPhone 13 ma mniejsze wycięcie w ekranie, zmianę położenia głośnika i przedniej kamery

W poprzednich tweetach DuanRui dokładnie ujawnił prawdziwe nazwy modeli iPhone’a 12 i instrukcję do iPad Air 4, ujawniając jego nowy projekt, więc są dobre powody, by sądzić, że ten wyciek jest wiarygodny i pasuje do wcześniejszych plotek.

Na obrazie, który wydaje się pokazywać ekrany dla iPhone’a 13 Pro Max i iPhone’a 13 mini, wycięcie jest wyraźnie mniejsze, prawdopodobnie dlatego, że głośnik słuchawki został przesunięty w górę do górnej ramki, co było wyborem projektu, który został podjęty w zeszłym roku.

Domniemane przykłady iPhone’a 13 pokazują również, że przedni aparat został przesunięty na lewą stronę wycięcia, w przeciwieństwie do jego obecnej pozycji po prawej stronie wycięcia w poprzednich iPhone’ach z aparatem TrueDepth.

Inne plotki na temat iPhone’a 13 wskazują, że urządzenie będzie wyposażone w wyświetlacze „ProMotion” 120 Hz, szybszy układ A15, większe baterie i nie tylko.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej