iPhone 13: wszystkie modele są grubsze i cięższe

iPhone 13 jest nieco cięższy od swojego poprzednika: wszystkie modele zyskały na wadze. Ponadto, nowe iPhone'y stały się również nieco pełniejsze niż linia iPhone'a 12. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy są prawdopodobnie wszędzie większe baterie.

przez Eryk

iPhone przybrał na wadze: Wszystkie modele iPhone’a 13 zyskały trochę na wadze. Różnice są minimalne w niektórych przypadkach, ale zwłaszcza większe modele iPhone’a były już wcześniej dość ciężkie.

Wzrost ten jest najmniejszy w przypadku iPhone’a 13 Mini: Tutaj jest to tylko sześć gramów więcej niż 135 gramów iPhone’a 12 Mini. iPhone 13, z drugiej strony, jest już dziesięć gramów cięższy niż iPhone 12 z 164 gramów.

iPhone 13
iPhone 13

iPhone 13: wszystkie modele są grubsze i cięższe

Wzrost jest bardziej zauważalny w przypadku iPhone’a 13 Pro: Waży 204 gramy, podczas gdy jego poprzednik, iPhone 12 Pro, ważył tylko 189 gramów. Waga iPhone’a 13 Pro Max również zauważalnie wzrasta do 238 gramów.
Ale to nie wszystko: nowe modele są również nieco grubsze.

Większa waga prawdopodobnie z powodu większej baterii

Wszystkie nowe modele iPhone 13 mają grubość 7,65 mm, podczas gdy iPhone 12 line-up pojawił się w maksymalnej grubości 7,4 mm. Te zmiany w wadze i grubości są prawdopodobnie spowodowane większą baterią.

Wszystkie nowe modele iPhone’a 13 są wyposażone w większą baterię, która wydłuża czas pracy. Ta aktualizacja baterii była również bardzo potrzebna: iPhone 12 Mini jest znany z krótkiego czasu na baterii, a iPhone 13 Pro / Pro Max pochodzą z nowym wyświetlaczem 120 Hz, który również potrzebuje więcej energii.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej