iPhone 13: wyciek rzekomo pokazuje ekran z mniejszym wycięciem

przez Eryk

iPhone 13: wyciek rzekomo pokazuje ekran z mniejszym wycięciem

iPhone 13

Powszechnie oczekuje się, że modele iPhone’a 13 będą miały mniejsze wycięcie i możemy podzielić się pierwszym spojrzeniem na potencjalny projekt.

Grecki dostawca usług naprawczych iRepair dostarczył MacRumors rzekome zdjęcie przednich szklanych paneli do modeli iPhone’a 13, z tymi samymi trzema rozmiarami 5,4 cala, 6,1 cala i 6,7 cala, co w przypadku iPhone’a 12. Wycięcie na każdym iPhonie jest wyraźnie mniejsze w wyniku przesunięcia głośnika słuchawki w górę do górnej ramki, co było pierwszym wyborem projektowym, o którym mówiono po raz pierwszy w przypadku modeli iPhone’a 12 w zeszłym roku, ale nie doszło do skutku.

iphone 13 przod z mniejszym wycięciem

Iphone 13 z mniejszym wycięciem w ekranie

Analityk Apple Ming-Chi Kuo i kilka innych źródeł twierdziło wcześniej, że kilka komponentów Face ID zostanie skonsolidowanych w modelach iPhone’a 13, co skutkuje mniejszym wycięciem , ale nie wspomnieli o zmianie położenia słuchawki.

Konstrukcja wycięcia pozostała niezmieniona od czasu jej debiutu na iPhonie X w 2017 roku. Po zmniejszeniu wycięcia w tym roku, Kuo powiedział, że Apple planuje przejść na projekt wyświetlacza dziurkowanego dla co najmniej niektórych modeli iPhone’a z 2022 roku , podobnie jak Samsung Galaxy S21 i inne najnowsze smartfony, a następnie iPhone z prawdziwie ekranowym wyglądem bez wycięcia lub dziur i skanerem linii papilarnych pod wyświetlaczem już w 2023 roku.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej