iPhone 13: wyciekło więcej zdjęć nadchodzących modeli

przez Eryk

Po raz kolejny wyciekły zdjęcia nadchodzących modeli iPhone’a 13. Wskazują one na zmieniony układ aparatów w nowych modelach. Wcięcie notce ma być również zmniejszone.

iPhone 13: wyciekło więcej zdjęć nadchodzących modeli
Photo by Tyler Lastovich on Pexels.com

Premiera iPhone’a 13 odbędzie się już za kilka miesięcy, a liczba przecieków powoli rośnie. Zostały one rozpowszechnione przez jednego z bardziej znanych leakerow na Twitter.

Nowy iPhone 13

iPhone 13 jest podobno wyposażony w przeprojektowany notch, który będzie nieco mniejszy niż wcześniej. Ta zmiana w konstrukcji była oczekiwana od lat. Nie zabraknie również mniej lub bardziej rozbudowanej rewizji aparatu, co również może być zauważalne zewnętrznie. Możliwą konsekwencją tej zmiany jest ukośne rozmieszczenie soczewek.

Oprócz ulepszonego aparatu, obserwatorzy oczekują innych nowych funkcji, takich jak wyświetlacz 120 Hz i funkcja Always-On, na które klienci iPhone czekają na lata. Nowy model prawdopodobnie będzie napędzany przez układ A15 Bionic, który obecnie jest już produkowany przez kontraktowego producenta Apple – TSMC.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej