iPhone 13 z In-Display Touch ID w teście, AirTags w tym roku, składany iPhone w pracy

przez Eryk

Apple rozpoczął prace nad iPhonem ze składanym wyświetlaczem, wynika to z niedawnego raportu Bloomberga. Ale Mark Gurman ma również nowe informacje na temat iPhone’a 13 i gotowych AirTagów.

Bloomberg informuje o nadchodzących modelach iPhone’a i AirTagach

Raport sugeruje, że rozwój składanego iPhone’a jest wciąż w powijakach i nie wykracza jeszcze poza wyświetlacz. Apple nie powinno jeszcze mieć w pełni funkcjonalnych składanych prototypów iPhone’a.

Wewnętrznie Apple omówiło kilka rozmiarów składanych ekranów, w tym jeden, który rozkłada się do rozmiaru podobnego do 6,7-calowego wyświetlacza w iPhonie 12 Pro Max. Projekty Apple’a powinny mieć „w dużej mierze niewidoczny zawias” z elektroniką za wyświetlaczem, a nie dwoma panelami oddzielonymi widocznym zawiasem.

Gurman zakłada, że ​​składanego iPhone’a dzieli jeszcze kilka lat od rozpoczęcia sprzedaży. W tym roku Apple skupi się przede wszystkim na kontynuacji swojego obecnego flagowego iPhone’a.

iPhone 13 albo iPhone 12S?

Oczekuje się, że iPhone 13 nie otrzyma w tym roku znaczącej aktualizacji. Nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby wyglądał dokładnie tak, jak iPhone 12, z wyjątkiem minimalnych zmian. Ulepszenia prawdopodobnie będą znajdować się głównie pod maską. Tegoroczna aktualizacja może być również ulepszeniem S.

Raport Bloomberga stwierdza również, że Apple testuje czytnik linii papilarnych Touch ID na wyświetlaczu dla iPhone’a z 2021 roku. Dzięki temu Touch ID i Face ID mogą być używane razem. W czasie pandemii i konieczności noszenia masek może to być korzystne.

AirTags w 2021

Wreszcie Gurman ponownie zwraca się do AirTags. W każdym razie iOS 14.4 tworzy kolejną podstawę dla AirTags w aplikacji „Where is?”.

Bloomberg „potwierdza”, że AirTags zostaną oficjalnie wprowadzone w tym roku. W przygotowaniu jest też nowy iPad Pro z mini wyświetlaczem LED.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej