iPhone 13 debiut we wrześniu – bez opóźnień, takich jak iPhone 12

przez Eryk

Z powodu pandemii COVID-19 oferta iPhone’ów 12 została wprowadzona później niż zwykle i w dwóch etapach. Wraz z iPhonem 13 Apple wróci do starego schematu i harmonogramu.

W typowym roku Apple rozpocznie masową produkcję iPhone’ów wczesnym latem. W tym roku, a także w przypadku iPhone’a 12, wszystko zostało opóźnione o cztery do ośmiu tygodni. Zamiast ładowania się na wydarzenie iPhone we wrześniu, miało to miejsce dopiero miesiąc później w październiku. IPhone 12 i iPhone 12 Pro zadebiutowały 23 października, a następnie iPhone 12 mini i iPhone 12 pro Max 13 listopada.

iPhone 13 debiut we wrześniu – bez opóźnień, takich jak iPhone 12

Znany analityk Ming Chi Kuo mówi, że Apple postępuje zgodnie z harmonogramem prac nad iPhone’em 13 i chipem A15 i wraca do swojego typowego harmonogramu.

Kuo zaprzeczył również obawom, że wykorzystanie mocy produkcyjnych TSMC dostawcy Apple dla chipów A14 spadnie ze 100% do 80% w pierwszym kwartale 2021 r., Zauważając, że jest to spowodowane głównie czynnikami sezonowymi. Analityk powiedział, że popyt na iPhone’a pozostaje silny, szczególnie w przypadku modeli iPhone 12 Pro.

Ponieważ masowa produkcja modeli iPhone’a 13 ma przebiegać zgodnie z bardziej typowym harmonogramem w przyszłym roku, z pewnością możliwe jest, że urządzenia zostaną ponownie zaprezentowane we wrześniu jak zwykle. Jednak obecny kryzys zdrowotny może pokrzyżować plany.

Według aktualnych plotek, Apple będzie używać tych samych rozmiarów wyświetlacza dla linii iPhone’a 13, co rodzina iPhone’ów 12. Ulepszenia będą znajdować się wewnątrz obudowy (chip A15, ulepszony system kamer itp.).

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej