iPhone 14 bez notcha, wzniesienia aparatu i wykonany z tytanu

przez Eryk
0 komentarzy

iPhone 14 ma pojawić się bez notcha i bez wzniesienia na aparat – to na razie najwyraźniej nie jest zbyt interesujące, bo wszystkie oczy zwrócone są na iPhone’a 13, ale w przyszłym roku może nastąpić duży przeskok w designie iPhone’ów.

Ci, dla których przecieki i dyskusje o produkcie na kilka miesięcy przed jego spodziewaną premierą rynkową są zbyt mętne, powinni po prostu nie czytać dalej tego newsa, bo chodzi o iPhone’a 14 – którego będziemy tak po prostu nazywać, dopóki nie pojawi się inna nazwa.

Temat ten podjął znany leaker Jon Prosser w nowym filmie. W nim wyjaśnia, że źródło dostarczyło mu wiarygodne zdjęcia iPhone’a 14 Pro Max, ale ponieważ naturalnie chce je chronić, pokazuje tylko rendery w klipie.

iPhone 14
Renderingi iPhone’a 14 – Jon Prosser

Co by nie myśleć o przeciekach Prossera, to już zostało przewidziane z różnych stron, że w przyszłym roku może dojść do znaczących zmian w składzie iPhone’a. Ogólnie przyjmuje się, że iPhone 14 nie pojawi się już w wersji mini. Zamiast tego, Apple pozbędzie się notcha, według Prossera – raz na zawsze i na dobre. Zamiast tego, otwór „Hole-Punch“ na aparat będzie mieścił przednią kamerę.

Kopiec garbu aparatu, który w ostatnich latach stawał się coraz większy w iPhone’ach. Zamiast tego, Apple sprawi, że iPhone 14 będzie znacznie grubszy, co może być udanym rozwiązaniem tego problemu, jeśli okaże się to prawdą.

Czy iPhone 14 będzie wykonany z tytanu?

Według Prosser, Apple będzie również używać tytanu jako materiału do obudowy iPhone 14. Twierdzenie to nie jest całkiem nowe: po raz pierwszy zostało podniesione przez analityków JP Morgan.
iPhone ma być nadal ładowany przez Lightning, tak więc czy bezprzewodowa przyszłość nie nastąpi w najbliższym czasie?

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Przy tych wszystkich spekulacjach należy pamiętać, że do wprowadzenia tego modelu na rynek musi upłynąć jeszcze rok.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.