iPhone 14 bez notcha, wzniesienia aparatu i wykonany z tytanu

przez Eryk

iPhone 14 ma pojawić się bez notcha i bez wzniesienia na aparat – to na razie najwyraźniej nie jest zbyt interesujące, bo wszystkie oczy zwrócone są na iPhone’a 13, ale w przyszłym roku może nastąpić duży przeskok w designie iPhone’ów.

Ci, dla których przecieki i dyskusje o produkcie na kilka miesięcy przed jego spodziewaną premierą rynkową są zbyt mętne, powinni po prostu nie czytać dalej tego newsa, bo chodzi o iPhone’a 14 – którego będziemy tak po prostu nazywać, dopóki nie pojawi się inna nazwa.

Temat ten podjął znany leaker Jon Prosser w nowym filmie. W nim wyjaśnia, że źródło dostarczyło mu wiarygodne zdjęcia iPhone’a 14 Pro Max, ale ponieważ naturalnie chce je chronić, pokazuje tylko rendery w klipie.

iPhone 14
Renderingi iPhone’a 14 – Jon Prosser

Co by nie myśleć o przeciekach Prossera, to już zostało przewidziane z różnych stron, że w przyszłym roku może dojść do znaczących zmian w składzie iPhone’a. Ogólnie przyjmuje się, że iPhone 14 nie pojawi się już w wersji mini. Zamiast tego, Apple pozbędzie się notcha, według Prossera – raz na zawsze i na dobre. Zamiast tego, otwór „Hole-Punch“ na aparat będzie mieścił przednią kamerę.

Kopiec garbu aparatu, który w ostatnich latach stawał się coraz większy w iPhone’ach. Zamiast tego, Apple sprawi, że iPhone 14 będzie znacznie grubszy, co może być udanym rozwiązaniem tego problemu, jeśli okaże się to prawdą.

Czy iPhone 14 będzie wykonany z tytanu?

Według Prosser, Apple będzie również używać tytanu jako materiału do obudowy iPhone 14. Twierdzenie to nie jest całkiem nowe: po raz pierwszy zostało podniesione przez analityków JP Morgan.
iPhone ma być nadal ładowany przez Lightning, tak więc czy bezprzewodowa przyszłość nie nastąpi w najbliższym czasie?

Przy tych wszystkich spekulacjach należy pamiętać, że do wprowadzenia tego modelu na rynek musi upłynąć jeszcze rok.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej