iPhone 14 ma dostać skaner linii papilarnych w wyświetlaczu

przez Eryk

iPhone 13 może być tylko ciepły rehash z iPhone 12, ale Apple zamierza wprowadzić wiele ciekawych nowych technologii w iPhone 14, który nadejdzie w 2022 roku.

Jeśli nie musisz kupować nowego iPhone’a w 2021 roku, powinieneś odłożyć zakup na później. Jeśli to, co analityk Ming-Chi Kuo pisze jest prawdą, to Apple chce przynieść prawdziwą aktualizację do iPhone 14. Nadchodzi między innymi skaner linii papilarnych, który będzie znajdował się w samym wyświetlaczu.

iPhone 14 ma dostać skaner linii papilarnych w wyświetlaczu

iPhone 14 ma dostać skaner linii papilarnych w wyświetlaczu

Ming-Chi Kuo pisze, że spodziewa się czterech nowych iPhone’ów na 2022 rok, które będą miały różne rozmiary:

Dwa modele z 6,1-calowym i 6,7-calowym wyświetlaczem oraz dwa modele Pro z ekranami 6,1-calowym i 6,7-calowym. Oczekuje się, że wszystkie będą zawierać czujnik linii papilarnych pod wyświetlaczem. Podczas gdy istnieje to już na niektórych smartfonach z systemem Android, technologia ta nie działała do tej pory szczególnie niezawodnie.

Jest jeszcze coś ciekawego w raporcie Ming-Chi Kuo. Uważa on, że 6,7-calowy iPhone będzie kosztował poniżej 900 dolarów. Nigdy wcześniej nie było tak dużego iPhone’a za tak małe pieniądze.

Oczekuje się, że dwa modele iPhone 14 Pro otrzymają kamery pozwalające na uzyskanie rozdzielczości 48 megapikseli. Przypuszczalnie smartfon będzie też w stanie nagrywać filmy w rozdzielczości 8K.

Kupisz nowego iPhone’a w tym roku czy jeszcze poczekasz?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej