iPhone 14 Pro Max z zaokrąglonym wyświetlaczem

przez Eryk

Jeden z techników sprzętowych wymyślił modyfikację iPhone’a 14 Pro Max, która dodaje wygląd wyświetlacza zaokrąglonego na krawędziach, jak w urządzeniach Samsung Galaxy.

iPhone 14 Pro Max z zaokrąglonym wyświetlaczem

Użytkownik Twittera @lipilipsi, który sam siebie nazywa technikiem sprzętowym iPhone’a i specjalizuje się w modyfikacjach urządzeń Apple na rynku wtórnym, pokazał swój najnowszy projekt na kilku zdjęciach i w krótkim filmie. Modyfikacja polega na wymianie ramki iPhone’a ze stali nierdzewnej i dodaniu nowego wyświetlacza, ale wszystkie pozostałe elementy urządzenia pozostają bez zmian.

Zaokrąglony wyświetlacz przypomina w szczególności smartfony Samsung Galaxy, które od premiery Galaxy Note Edge w 2014 roku mają wyświetlacze zaokrąglone na lewej i prawej krawędzi bocznej.

@lipilipsi ma na swoim koncie kilka innych pomysłowych modyfikacji iPhone’a, w tym dodanie tylnego wyświetlacza z wykorzystaniem zegarka Apple Watch, zamianę portu Lightning iPhone’a 13 na USB-C oraz przeniesienie całego urządzenia do przezroczystej obudowy, aby zobaczyć wewnętrzne komponenty.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej