iPhone 14 Pro z dziurką w ekranie

przez Eryk
0 komentarzy

Oczekuje się, że high-endowe modele iPhone 14 Pro wprowadzane na rynek w 2022 roku będą miały wyświetlacz z dziurką, według koreańskiej strony internetowej The Elec. Oczekuje się, że 6,1-calowy iPhone 14 Pro i 6,7-calowy iPhone 14 Pro Max będą wyposażone w zmodernizowany wyświetlacz, który pozbędzie się wcięcia stosowanego w obecnych modelach iPhone’a.

iPhone 14 Pro modele z dziurką w ekranie

Otwór-punch pozwoli Apple, aby zapewnić większy obszar wyświetlania, a jednocześnie pozostawiając miejsce na przednią kamerę, i jest to projekt, który urzadzenia z Androidem używany jest od kilku lat.

iPhone 14 Pro z dziurką w ekranie

Dwa dodatkowe non-Pro iPhone, które będą mierzyć w 6,1 i 6,7 cala, będzie nadal mieć wcięcie, z czym ograniczając otwór-punch projekt do droższych iPhone’ów. Apple odchodzi od 5,4-calowego „iPhone mini” w 2022 roku, i będzie zamiast tego oferować cztery linie iPhone w rozmiarach 6,1 i 6,7 cala.


Elec mówi, że Apple będzie również używać wyświetlacze LTPO OLED dla modeli iPhone 14 Pro, aby umożliwić 120Hz częstotliwości odświeżania ProMotion, ktore sa stosowane w modelach iPhone 13 Pro. Samsung dostarczył panele OLED, które Apple stosuje do modeli iPhone 13 Pro, ale Apple może skorzystac z innego zrodla wyświetlaczy, np. Od LG Display w 2022 roku.

Wyświetlacz z otworem został wspomniany już kilka razy wcześniej, i znany analityk Apple Ming-Chi Kuo wielokrotnie powtarzał, że niektóre modele iPhone 14 Pro będą prawdopodobnie wyposażone w tę technologię.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej