iPhone 14 Pro bardziej zaokrąglony

przez Eryk

W sieci wciąż pojawiają się informacje o możliwym wyglądzie iPhone’a 14. Jak donosi serwis Macrumors, ekspert ds. wzornictwa Ian Zelbo sprawdził wszystkie te informacje i doszedł do wniosku, że kąt zaokrąglenia rogów iPhone’a 14 Pro musi być większy niż w przypadku iPhone’a 13 Pro. Tymczasem wygląda na to, że iPhone 14 Pro Max będzie miał taki sam kąt zaokrąglenia rogów jak iPhone 13 Pro Max.

iPhone 14 Pro
Tylna część obudowy iPhone’a 13 Pro (po prawej) i iPhone’a 14 Pro (po lewej) o pozornie dokładnych wymiarach, wykonana przez Iana Zelbo

iPhone 14 Pro bardziej zaokrąglony

Winą za ewentualną zmianę wzornictwa w porównaniu z poprzednim modelem obarcza się przede wszystkim aparat umieszczony z tyłu iPhone’a. Ze względu na to, że podobno aparat ma 48 megapikseli i większą matrycę, zajmowałby więcej miejsca. W związku z tym należałoby odpowiednio dostosować krawędzie.

Taką zmianę wzornictwa związaną z większym aparatem można było już zaobserwować w telefonie iPhone 13 Pro. Nie musi to być jednak jedyny powód takiego kroku. Odpowiedzialny za to może być przeprojektowany wyświetlacz.

Według spekulacji, będzie on wyposażony w nowo zaprojektowane wcięcie i węższe krawędzie. W takim przypadku należałoby zmienić nie tylko wyświetlacz, ale także krawędzie.

Ile kosztuje iPhone 14 Pro

Jednocześnie jednak pojawiły się informacje, że konstrukcja iPhone’a 14 może nie mieć zmodyfikowanych krawędzi. W związku z tym może to być minimalna cecha odróżniająca oba modele.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej