iPhone 14 Pro może mieć najwięcej pamięci RAM niż jakikolwiek inny iPhone do tej pory

przez Eryk
0 komentarzy

Za około siedem miesięcy Apple zaprezentuje kolejną generację iPhone’ów. Nowa plotka sugeruje, że firma doda 8GB pamięci RAM do iPhone’a 14 Pro.

Informacja ta pochodzi od użytkownika „yeux1122” z koreańskiego bloga Naver (via MacRumors). Chociaż nie mają długiej reputacji w kwestii Apple – mieli połowiczną rację co do iPada mini 6 – użytkownik powołuje się na „krajowe źródła w łańcuchu dostaw”, aby poinformować, że nadchodzący iPhone 14 Pro będzie zawierał 8GB pamięci RAM, aby dorównać nowemu telefonowi Samsunga Galaxy S22.

iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro może mieć najwięcej pamięci RAM niż jakikolwiek inny iPhone do tej pory

Choć Apple nigdy nie wchodziło w walkę o pamięć RAM z innymi producentami, sensowne jest, by w 2022 roku firma dokonała skoku na pamięć iPhone’ów. Ponieważ następny iPhone ma mieć podobno aparat o najwyższej w historii megapikselowej matrycy, urządzenia będą potrzebowały więcej pamięci RAM.

Co więcej, analityk łańcucha dostaw Jeff Pu z Haitong International Securities potwierdził ostatnio tę plotkę, że iPhone 14 Pro rzeczywiście będzie miał 8 GB pamięci RAM.


Ponieważ Pu powiedział w poprzednim raporcie, że iPhone 14 będzie miał dwie podobne cechy do iPhone’a 13 Pro – ProMotion i 6GB pamięci RAM – sensowne byłoby dla Apple wyróżnienie urządzeń Pro jeszcze większą ilością pamięci RAM i większymi czujnikami.

Mówi się też, że iPhone 14 Pro będzie miał zupełnie nowy design z otworami i wycięciem przypominającym pigułkę zamiast zwykłego wcięcia, ponieważ Apple planuje ukryć niektóre czujniki pod wyświetlaczem.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.