iPhone 14 Pro podobno z kamerą 48MP i 8GB RAM

przez Eryk

Jesienią 2022 roku Apple wprowadzi na rynek cztery nowe modele iPhone’a 14 (Pro). Mówi się, że są to 6,1-calowy i 6,7-calowy iPhone 14 (Max), jak również 6,1-calowy i 6,7-calowy iPhone 14 Pro (Max). Tezę tę wspiera obecnie analityk Jeff Pu.

iPhone 14 Pro podobno z kamerą 48MP i 8GB RAM

iPhone 14 Pro ma oferować 48-megapikselowy aparat i 8GB RAM

W ostatniej nocie analitycznej z Haitong International Securities, uzyskanej przez kolegów z Macrumors, Jeff Pu mówi o wyposażeniu dwóch modeli iPhone 14 Pro z potrójnym systemem kamer z ulepszonym 48MP szerokokątnym obiektywem, jak również 12MP ultra-szerokokątnym obiektywem i teleobiektywem. To pasuje do informacji od analityka Ming Chi Kuo, który również mówił o 48MP aparatu, jak o możliwości nagrywania w 8K.

Pu dalej zakłada, że modele iPhone 14 Pro będą wyposażone w 8GB. Obecne modele iPhone’a 13 Pro mają 6 GB pamięci ram.

Podczas gdy ta informacja brzmi całkowicie wiarygodne, inne znów przewidywane przez Pu specyfikacje iPhone 14 wydają się znacznie mniej prawdopodobne. Analityk twierdzi, że wszystkie cztery modele iPhone 14 będą miały wyświetlacze 120Hz. Jeszcze we wrześniu, analityk branży wyświetlaczy Ross Young powiedział, że standardowe modele iPhone 14 i iPhone 14 Max pozostaną wyposazone w wyświetlacze 60Hz.

Pu powiedział również, że standardowe modele iPhone 14 zostana wyposazone w 64 GB pamięci masowej, chociaż zakres iPhone 13 rozpoczyna się od 128 GB pamięci masowej.

Pu ma mieszane osiągnięcia jesli chodzi o plotki o Apple. Na przykład, trafnie przewidział, że nowe 16-calowe MacBooki Pro i iPady Pro będą wyposażone w wyświetlacze mini LED. Mylił się jednak co do zapowiedzi HomePoda z kamerami z czujnikami 3D.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej