iPhone 14 Pro pokazuje migające poziome linie

przez Eryk

W mediach społecznościowych niektórzy użytkownicy iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max informują, że po włączeniu urządzenia na jego wyświetlaczu pojawiają się poziome linie.

iPhone 14 Pro pokazuje migające poziome linie
zdjecie: infernoqt.1335646

iPhone 14 Pro ma zielone linie na wyswietlaczu

W jednym z wątków na Reddicie dziesiątki użytkowników iPhone’a 14 Pro donoszą, że podczas włączania urządzenia na ekranie może migać jedna lub więcej zielonych i żółtych linii, a następnie znikać po kilku sekundach. Według tych samych użytkowników wsparcie Apple poinformowało ich, że problem nie jest wynikiem wady sprzętowej, ale jest to błąd w systemie iOS 16.

Według użytkowników z Reddita, forów wsparcia Apple (1,2,3) i forum MacRumors, problem najwyraźniej pojawił się po aktualizacji iOS 16.2, choć niektórzy użytkownicy donoszą, że problem występuje nawet na starszych wersjach iOS 16. Jeden z użytkowników na Reddicie twierdzi, że inżynier Apple poinformował go przez telefon, że Apple pracuje nad poprawką programową dla tego problemu, ale dokładne szczegóły nie są znane.

Apple obecnie testuje iOS 16.3 wśród deweloperów i publicznych beta testerów, ale premiera aktualizacji jest spodziewana dopiero na początku przyszłego roku. Ostatnią wersją systemu iOS 16 jest iOS 16.2, który zawierał kilka nowych funkcji, w tym Apple Music Sing, nową aplikację Apple Freeform i inne.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej