iPhone 14 Pro prawdopodobnie wyposażone w Face ID pod wyświetlaczem

Jesteśmy jeszcze tydzień od premiery iPhone 13, a plotki o następnej generacji iPhone 14 modeli są już w obiegu i jest ich coaraz więcej.

przez Eryk

Słyszeliśmy o projekcie punch w wyświetlaczu od marca, który został ponowiony dziś rano przez leakera Jon Prosser. Oczekuje się, że Apple porzuci notch na rzecz „Hole-Punch“. Aby ułatwić ten projekt, analityk wyświetlacza Ross Young mówi, że Apple pracuje również nad funkcja Face ID pod wyświetlaczem.

iPhone 14 Pro prawdopodobnie wyposażone w Face ID pod wyświetlaczem
Simple-aign / Pixabay

iPhone 14 Pro z Face ID pod wyświetlaczem

Young po raz pierwszy podzielił się swoimi przewidywaniami w czerwcu, ale podkreślił je ponownie dzisiaj po wcześniejszych przecieków iPhone 14. Według Younga, Apple pracuje nad funkcją Face ID pod wyświetlaczem dla modeli iPhone 14 Pro i Pro Max.

Biorąc pod uwagę, że modele iPhone 14 są nadal w fazie rozwoju, Face ID pod wyświetlaczem nie został sfinalizowany i nadal mogą być odrzucone z tego projektu, a w tej sytuacji, Apple będzie prawdopodobnie zmuszony do powrotu do notcha.

Redaktor Bloomberg, Mark Gurman powiedział pod koniec sierpnia, że Apple jest bardziej zainteresowany żeby wdrożyć Face ID pod wyświetlaczem, a nie powrócić do Touch ID.

Young uważa, że projekt bez wcięcia będzie ograniczony do modeli Pro, co słyszeliśmy od analityka Apple Ming-Chi Kuo. Inne modele iPhone mogą nadal zawierać projekt z wcięciem.

Wcześniejsze plotki na temat iPhone’a 14 sugerowały, że Apple pozbywa się najmniejszego 5,4-calowego iPhone’a, ponieważ iPhone 12 mini okazał się zaskakująco niepopularny wśród użytkowników. Zamiast tego, plotki sugerują, że dostaniemy dwa 6,1-calowe iPhone’y i dwa 6,7-calowe iPhone’y, które stanowią iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej