iPhone 14 Pro: wersja Max ma mieć cieńsze krawędzie wyświetlacza

Jak sugerują kolejne rendery, iPhone 14 Pro Max może mieć jeszcze węższe krawędzie wyświetlacza. Apple może zoptymalizować konstrukcję, która powinna zastąpić wcięcie. Z drugiej strony, podstawowa wersja iPhone'a 14 prawdopodobnie nie ulegnie większym zmianom.

przez Eryk
0 komentarzy

Apple może dostarczyć iPhone’a 14 Pro Max z jeszcze cieńszymi krawędziami wyświetlacza, na co wskazują rendery, które mają być szkicem nowego modelu i które zostały rozpowszechnione w serwisie Twitter.

iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro Max z cieńszymi krawędziami wyświetlacza

Dzięki temu grubość krawędzi wyświetlacza może wynosić tylko 1,95 mm, czyli nieco mniej niż 2,42 mm w przypadku obecnego modelu. W ten sposób firma Apple mogłaby stworzyć więcej miejsca między górną krawędzią a nowym układem, obecnie często określanym jako „pig + hole design”, który ma zastąpić notcha.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Te możliwe nawet o 20% węższe krawędzie wyświetlacza zapewniają nieco więcej przestrzeni użytkowej, ale prawdopodobnie nie zmienią specyfikacji rozmiaru ekranu, który wynosi 6,7 cala. Zobaczymy, na ile w codziennym życiu zauważalne będą węższe krawędzie wyświetlacza. Co więcej, wszelkie spekulacje na temat wyglądu iPhone’a 14 należy traktować ze szczególną ostrożnością.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.