iphone, smartphone, iphone 14

iPhone 15 Pro ma mieć ultracienkie ramki

przez Eryk

iPhone 15 Pro będzie miał cieńsze ramki w porównaniu z iPhone 14 Pro, co może skutkować wyglądem przypominającym Apple Watch – donosi leakster znany jako „ShrimpApplePro”.

iPhone 15 pro

iPhone 15 Pro ma mieć ultracienkie ramki

Leaker ShrimpApplePro już w przeszłości udowodnił, że ma bardzo dobre kontakty z Apple. Nawet jeśli nie zawsze trafiał w dziesiątkę, był w stanie dostarczyć wielu dokładnych informacji. Między innymi znał z wyprzedzeniem projekt Dynamic Island i wielkość pamięci RAM iPhone’a 14 (Pro).

Nie dziwi więc fakt, że leakster ujawnił, iż modele iPhone’a 15 będą miały takie same rozmiary wyświetlacza jak ich odpowiedniki z iPhone’a 14. Oznacza to, że zostaną wykorzystane modele 6,1-calowe i 6,7-calowe. Mówi się też, że iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max będą miały cieńszą ramkę. Wszystkie cztery modele mają mieć zaokrąglone rogi.

Według źródła, które rozmawiało z leaksterem, połączenie cieńszych ramek i zakrzywionych krawędzi może zaowocować wyglądem zbliżonym do Apple Watch Series 7 i Series 8. Czy wyglądem przypomina również ówczesnego iPhone’a 5C oraz obecnego MacBooka Pro?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej