iPhone 15 Pro ma otrzymać tytanową obudowę, więcej pamięci RAM i dotykowe przyciski

przez Eryk

Na początku roku analityk Jeff Pu przedstawia różne prognozy dotyczące produktów Apple. Po tym, jak poinformowaliśmy Cię o jego ocenie tak zwanych „AirPods lite„, przechodzimy do iPhone’a 15 Pro. Według niej iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max będą miały kilka nowych cech, w tym tytanową obudowę, dotykowe przyciski z haptyczne i więcej pamięci RAM.

iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro ma otrzymać tytanową obudowę, więcej pamięci RAM i dotykowe przyciski

W najnowszym raporcie dla firmy inwestycyjnej Haitong International Securities z Hong Kongu analityk Jeff Pu mówi o swoich oczekiwaniach wobec rodziny iPhone’ów 15. Podobnie jak w przypadku iPhone’a 14, powinny pojawić się iPhone 15 o przekątnej 6,1 cala, iPhone 15 Plus o przekątnej 6,7 cala, iPhone 15 Pro o przekątnej 6,1 cala oraz iPhone 15 Pro Max o przekątnej 6,7 cala.

W szczególności oczekuje, że modele Pro będą miały tytanową obudowę oraz półprzewodnikowe przyciski głośności i zasilania z funkcją haptyczna. Spodziewa się też, że modele Pro będą miały 8 GB pamięci RAM. W modelach iPhone 14 Pro Apple postawiło na 6 GB pamięci RAM.

Pu ujawnił również, że modele iPhone’a 15 Pro będą wyposażone w układ A17 Bionic, który zostanie wyprodukowany w procesie 3nm przez TSMC. Jednocześnie oczekuje, że iPhone 15 i iPhone 15 Plus będą wyposażone w układ A16 Bionic i 6 GB pamięci RAM. Wszystkie cztery modele będą miały port USB-C i modem Snapdragon X70 firmy Qualcomm do obsługi sieci 5G i LTE, powiedział Pu.

Ponadto, według szacunków inwestorów, Apple zamontuje w iPhonie 15 Pro Max soczewkę peryskopową, która poprawi optyczny zoom. To nie pierwszy raz, gdy obiektyw peryskopowy jest kojarzony z iPhone’em 15 Pro Max. W przypadku dwóch modeli niebędących Pro, Pu spodziewa się aparatu o rozdzielczości 48 MP, który obecnie znajduje się w iPhone’ie 14 Pro.

Analityk twierdzi również, że poznał już datę rozpoczęcia sprzedaży iPhone’ów z serii 15. Mówi się, że nowe modele iPhone’ów będą dostępne od 23 września. Jak zawsze, plotki o Apple należy traktować z pewną dozą sceptycyzmu. Od ogłoszenia nowych modeli iPhone’a 15 dzieli nas jeszcze około ośmiu miesięcy. Do tego czasu wiele może się wydarzyć.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.