two space gray and two silver iPhone 11's

iPhone 15 z Wi-Fi 6E

przez Eryk

Zapowiedź nowych modeli iPhone’a 15 spodziewana jest jesienią. Gdybyśmy mieli wybrać miesiąc, wybralibyśmy „wrzesień”. Teraz pojawiła się plotka, że Apple wyposaży nadchodzące modele iPhone 15 w Wi-Fi 6E.

iPhone 15 z Wi-Fi 6E

iPhone 15 z Wi-Fi 6E

Apple stosuje obecnie Wi-Fi 6E w 11- i 12,9-calowych iPadach Pro oraz nowych modelach Mac mini i MacBooków Pro. Jednak iPhone 14 nie korzysta jeszcze z tej technologii. Może się to jednak zmienić w iPhone’ach z 2023 roku.

Kuo nie jest jedynym, który spodziewa się Wi-Fi 6E w iPhonie 15. Analitycy Barclays, Blayne Curtis i Tom O’Malley, przewidywali niedawno, że modele „iPhone’a 15” otrzymają uaktualnienie Wi-Fi 6E. Nie wiadomo, czy dotyczy to tylko modeli Pro, czy wszystkich czterech nowych modeli.

Wi-Fi 6 działa na częstotliwościach 2,4 GHz i 5 GHz, a Wi-Fi 6E również na paśmie 6 GHz. Prowadzi to do zwiększenia szybkości sieci WLAN, zmniejszenia opóźnień i zakłóceń sygnału.

Ogólnie rzecz biorąc, oczekuje się, że iPhone 15 będzie wyposażony w port USB-C, ulepszony system kamer i Dynamic Island we wszystkich czterech nowych modelach. Oczekujemy, że modele Pro będą miały układ A17 wykonany w technologii 3nm, tytanową obudowę.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej