iPhone SE 3 ma wyglądać jak iPhone XR

przez Eryk

iPhone SE 3 jest obecnie oczekiwany w przyszłym roku. Ma on obsługiwać 5G, a młyn plotek jest w dużej mierze zgodny co do projektu – w dużej mierze. Dziś dodano zupełnie nowe roszczenie.

iPhone SE 3 ma wyglądać jak iPhone XR
pau_ly / Pixabay

iPhone SE 3 ma wyglądać jak iPhone XR

Jak będzie wyglądał iPhone SE 3? Do tej pory analitycy byli w tej kwestii w dużej mierze zgodni. Apple będzie po prostu zachować projekt iPhone SE 2 / iPhone 8. Oznacza to wyświetlacz LCD o przekątnej 4,7 cala, wraz z przyciskiem home i Touch ID. Taką opinię wyraził latem znany analityk Ming-Chi Kuo, a także różni inni obserwatorzy.

Jednak chińska strona teraz odbiega od tego: zakłada, że iPhone SE 3 będzie oparty na projekcie iPhone XR. To roszczenie z Chin oznaczałoby z kolei znacznie bardziej współczesny design z węższą krawędzią i przede wszystkim dostępność Face ID. Co nie mniej istotne ze wyświetlacz będzie większy, choć Apple prawdopodobnie nadal będzie bazować na panelach LCD.

Jak bardzo prawdopodobny jest nowy design iPhone’a SE 3?
Można jednak być stosunkowo sceptycznym co do prawdopodobieństwa takiego rozwoju sytuacji.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej