iPhone SE 3 z chipem 5G pojawi się na początku 2022 roku

przez Eryk

iPhone SE 3 z chipem 5G

W zeszłym roku Apple zaprezentowało iPhone’a SE (2. generacji). Według aktualnych szacunków minie około roku, zanim trzecia generacja pojawi się na rynku.

iPhone SE 3 z chipem 5G
zdjecie: apple

iPhone SE 3 na początku 2022 roku

Analityk Ming Chi Kuo nie tylko skomentował dziś serie iPhone’a 13 (Pro), ale także przedstawił aktualną ocenę iPhone’a SE (3. generacji). Po tym, jak w ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiły się delikatne wskazówki, że nowy iPhone SE może pojawić się na rynku w ciągu tego roku, Kuo odrzuca tę ocenę. Oczywiście stwierdzenia Kuo nie zawsze odpowiadają faktycznym okolicznościom, niemniej analityk często ma rację w swoich ocenach.

Kuo uważa, że ​​Apple wypuści nowego iPhone’a SE w pierwszej połowie 2022 roku. Nie należy spodziewać się korekt optycznych. Apple przede wszystkim dokona ulepszeń pod maską. Mówimy o szybszym procesorze i chipie 5G. System kamer z pewnością również zostanie ulepszony.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej