iPhone SE 3 z chipem A14 i 5G w pierwszej połowie 2022 roku

przez Eryk

Przede wszystkim Apple wprowadzi na rynek nową rodzinę iPhone’ów 13 (czy jakkolwiek producent nazwie nowe modele) jesienią tego roku. Nowy iPhone SE 3 ma zostać zaprezentowany wiosną 2022 roku. Ma to mieć układ A14 i 5G.

iPhone SE 3 z chipem A14, 5G
iPhone SE

iPhone SE 3 ma się ukazać w pierwszej połowie 2022 roku

Digitimes donosi, że Apple wprowadzi na rynek nowego iPhone’a SE 3 w pierwszej połowie 2022 roku. Urządzenie ma podobno posiadać 4,7-calowy wyświetlacz, układ A14 oraz chip 5G.

Raport serwisu branżowego wpisuje się w informacje analityka Ming Chi Kuo. Powiedział również w zeszłym miesiącu, że Apple będzie aktualizować iPhone SE w pierwszej połowie 2022 roku i wyposażyć urządzenie między innymi w chip 5G. W tym kontekście Kuo mówił o najtańszym iPhonie 5G.

Oryginalny iPhone SE został wydany w marcu 2016 roku, a Apple zaktualizował urządzenie na wiosnę 2020 roku za pomocą układu A13 i ulepszonego systemu kamer. W przyszłym roku przyjdzie kolej na iPhone’a SE 3 z układem A14 i 5G. iPhone SE jest jedynym iPhone w obecnej linii, które Apple oferuje z czujnikiem Touch ID i przyciskiem Home.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej