iPhone X: naprawa Face ID teraz bez konieczności całkowitej wymiany urządzenia

przez Eryk
0 komentarzy

Kolegom z Macrumors udało się dotrzeć do wewnętrznej notatki Apple, która potwierdza, że producent z Cupertino rozszerza program naprawy systemu Face ID. Od tej pory Apple Stores i autoryzowane serwisy Apple będą mogły przeprowadzać naprawy Face ID w telefonie iPhone X bez konieczności wymiany całego urządzenia

Naprawa Face ID
iPhone Mockups [PSD, Sketch] by Ramotion ✪, iPhone Mockups PSD & Sketch is licensed under CC-BY-NC-ND 4.0

Naprawa Face ID teraz bez konieczności całkowitej wymiany urządzenia

Od początku marca firma Apple i jej partnerzy serwisowi oferują możliwość naprawy funkcji Face ID w telefonie iPhone bez konieczności wymiany całego urządzenia. Jednak początkowo usługa ta była dostępna tylko dla iPhone’a XS i nowszych modeli. iPhone X, który zapoczątkował Face ID, nie został uwzględniony.

Sklepy Apple i autoryzowane punkty napraw mają teraz dostęp do części do systemu kamery TrueDepth w telefonie iPhone X. Oznacza to, że można wymienić także to urządzenie lub Face ID. Dzięki temu można naprawić to urządzenie lub Face ID bez konieczności wymiany całego urządzenia.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.