Jak grać w Halo Infinite na iPhonie lub iPadzie

przez Eryk

Bardzo oczekiwany szósty wpis w głównej serii Halo, zatytułowany Halo Infinite na Xbox, w końcu się pojawił i pewnie zastanawiasz się, czy można w niego grać na iPhonie lub iPadzie. Mamy dobrą wiadomość! Możesz, i jest to niezwykle łatwe do skonfigurowania. Aby zagrać w Halo Infinite na urządzeniu z systemem iOS, należy wykupić abonament Xbox Game Pass, który kosztuje 39,99 zł miesięcznie i wymaga dobrego połączenia z Internetem.

Jak grać w Halo Infinite na iPhonie lub iPadzie z Xbox Game Pass

Jak grać w Halo Infinite na iPhonie lub iPadzie z Xbox Game Pass

Jeśli masz konto Microsoft zapisane do usługi Xbox Game Pass, odwiedź tę stronę. Zobaczysz pulpit z grami dostępnymi dla subskrybentów. Dodaj tę stronę do ekranu głównego iPhone’a lub iPada za pomocą Safari. Aby to zrobić, dotknij przycisku „Udostępnij” i wybierz „Dodaj do ekranu głównego”.

Po zainstalowaniu aplikacji internetowej na urządzeniu zaloguj się na swoje konto Microsoft. Już prawie jesteśmy gotowi. Niektóre gry pozwalają grać za pomocą wirtualnego sterowania dotykowego, ale Halo Infinite wymaga fizycznego kontrolera, który musi być sparowany z urządzeniem. Masz kilka opcji. Możesz zaopatrzyć się w najnowsze kontrolery Xbox Series S/X lub użyć kontrolera PlayStation. Apple oferuje również kontrolery MiFi.

Jeśli Twoje połączenie internetowe jest wystarczająco szybkie, gra załaduje się natychmiast. Zakładając, że sparowałeś swój kontroler, jesteś gotowy do gry. Gra wyświetli ekran ładowania startu rakiety, i bum, grasz w pełną grę Xbox bezpośrednio na swoim iPhonie lub iPadzie.

Na iPadzie nie zajmie trybu pełnoekranowego, ponieważ gra została zaprojektowana z myślą o proporcjach telewizora, ale wygląda nadzwyczaj dobrze, pomimo tego, że jest przesyłana strumieniowo przez Internet.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej