Jak przenieść dane z iPhone na Androida 12? Jest na to nowa aplikacja’Switch to Android’ na iOS

przez Eryk
0 komentarzy

Google ogłosił, że wsparcie dla aplikacji Przejdź na Androida w systemie iOS jest rozszerzane na wszystkie smartfony z systemem Android 12, co oznacza, że użytkownicy iPhone’ów mogą teraz korzystać z funkcji transferu aplikacji, aby przesiąść się na dowolne urządzenie z systemem Android 12.

Jak przenieść dane z iPhone na Androida

Do tej pory aplikacja Switch to Android dla iPhone’a była ograniczona do telefonów Pixel firmy Google, a więc działała z ograniczoną liczbą urządzeń.

Jak przenieść dane z iPhone na Androida 12?

Użytkownicy iPhone’a, którzy kupią urządzenie z systemem Android, mogą połączyć iPhone’a ze smartfonem z systemem Android przez WiFi lub za pomocą kabla ze złączem Lightning na USB-C. Dane, w tym aplikacje, zdjęcia, kontakty i wiadomości, mogą zostać skopiowane, aby przejście było bardziej płynne.

Google uzupełnił nowe wsparcie dla urządzeń z systemem Android 12 wpisem na blogu o tym, dlaczego użytkownicy iPhone’ów powinni przesiąść się na smartfony z Androidem, podkreślając takie funkcje, jak aplikacja Messages i Gboard, Google Meet, Google Play, ochrona prywatności w systemie Android, dostosowywanie ekranu głównego i inne.

Apple ma własną aplikację Przenieś się na iOS dla urządzeń z systemem Android, która jest odpowiednikiem aplikacji Google. Jest ona przeznaczona dla osób zmieniających system Android i umożliwia przesyłanie wiadomości, kontaktów, wydarzeń z kalendarza, zdjęć i nie tylko.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.