Jak sprawdzić, czy iPhone 12 kwalifikuje się do serwisowania z powodu braku dźwięku

W iPhone 12 i iPhone 12 Pro mogą występować problemy z dźwiękiem z powodu możliwej awarii komponentu w module odbiornika

przez Eryk

Zaledwie około rok po premierze iPhone’a 12 i 12 Pro, Apple uruchomiło program serwisowy dla urządzeń, w których zawiodły głośniki. Oto, jak sprawdzić kwalifikację do serwisowania z powodu braku dźwięku dla iPhone’a 12.

Apple twierdzi, że program serwisowy obejmujacy problemy z dźwiękiem z powodu możliwej awarii komponentu w module odbiornika dotyczy smartfonów iPhone 12 i 12 Pro, które zostały pierwotnie wyprodukowane między październikiem 2020 a kwietniem 2021 roku.

iPhone 12 brak dźwięku

Firma twierdzi, że „bardzo mały procent” posiada ten problem z awaria głośnika, ale przy sprzedaży ponad 100 milionów iPhone 12, nawet niewielki procent może oznaczać setki tysięcy dotkniętych smartfonów.

Program serwisowania iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro z powodu braku dźwięku

  • Jeśli iPhone 12 lub iPhone 12 Pro nie emituje dźwięku z odbiornika podczas wykonywania lub odbierania połączeń, może spełniać kryteria serwisowania.
  • Spełniające kryteria urządzenia będą serwisowane bezpłatnie przez firmę Apple lub Autoryzowane Serwisy Apple.
  • Ten program nie obejmuje modeli iPhone 12 mini ani iPhone 12 Pro Max.

iPhone 12 braku dźwięku

Dalsze Informacje dotyczące serwisowania:

Firma Apple może ograniczyć naprawę do kraju lub regionu, w którym urządzenie zostało pierwotnie kupione. W przypadku urządzeń iPhone 12 lub iPhone 12 Pro zakupionych w krajach członkowskich EOG usługa jest dostępna w krajach członkowskich EOG.

Ten program firmy Apple obejmuje urządzenia iPhone 12 i iPhone 12 Pro zakupione na całym świecie i nie rozszerza standardowego zakresu gwarancji na te urządzenia. Ten program nie ma wpływu na uprawnienia z tytułu prawa konsumenckiego.

Program obejmuje dotknięte usterką urządzenia iPhone 12 i iPhone 12 Pro przez 2 lata od pierwszej sprzedaży detalicznej.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej