Jak usunąć iOS 15 beta z iPhone’a

przez Eryk
0 komentarzy

Jeszcze kilka lat temu deweloperzy byli zmuszeni do rejestrowania swoich urządzeń na stronie Apple dla deweloperów, aby móc korzystać z wersji beta na swoich urządzeniach. Na szczęście już tak nie jest. Zamiast tego jest Profil.

Apple w końcu zrezygnowało z tej procedury i zamiast tego pozwala deweloperom instalować profile oprogramowania iOS beta.

Jak usunąć iOS 15 beta z iPhone'a

Jak usunąć iOS 15 beta z iPhone’a

Następnie automatycznie otrzymasz powiadomienia na urządzeniach, gdy tylko nowa wersja beta będzie dostępna. Jeśli nie chcesz już tego robić, możesz po prostu usunąć profil z iPhone’a.

Ważna uwaga: Jeśli zastosujesz się do naszych instrukcji i usuniesz profil bety, beta nie zostanie automatycznie usunięta z Twojego urządzenia, ale Twój iPhone nie będzie już mógł otrzymywać aktualizacji bety, dopóki nie zainstalujesz profilu ponownie. Beta zniknie tylko wtedy, gdy Apple wyda nowe oficjalne oprogramowanie dla iPhone’a. Alternatywnie możesz obniżyć aktualizację, ale możesz stracić część swoich danych.

Aby usunąć profil oprogramowania iOS beta z iPhone’a

Krok 1: iPhone z zainstalowanym profilem beta, otwórz aplikację Ustawienia.

Krok 2: Wybierz podpunkt „Ogólne” i przewiń w dół.

Krok 3: Stuknij w „VPN i urzadzenia zarządzane”, a następnie w ” iOS 15 Beta Software Profile”.

Krok 4: Następnie zobaczysz wszystkie ważne informacje na temat profilu. Na dole jest napisane dużymi literami „Usuń profil”. Naciśnij na nią.

Krok 5: Po stuknięciu „Usuń profil”, zostaniesz poproszony o wprowadzenie hasła urządzenia, aby kontynuować.

Krok 6: Twój iPhone usunie teraz profil oprogramowania beta iOS dla iOS 15 i nie będziesz już otrzymywać aktualizacji beta. Aby to cofnąć, należy ponownie zainstalować profil.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.