Jak mógłby wyglądać iPhone 14 z owalnym wcięciem w ekranie

przez Eryk
0 komentarzy

Oczekuje się, że nadchodzący iPhone 14 przyjdzie z wcięciem w kształcie pigułki zamiast pełnowymiarowego wcięcia, które było obecne na iPhonie od 2017 roku.

Podczas gdy jesteśmy jeszcze miesiące z dala od nowego iPhone’a, to już mamy pomysły na to, jak bedzie wyglądać wcięcie w ekranie o owalnym kształcie „pigułki”.

Jak mógłby wyglądać iPhone 14
Mockup iPhone 14 (Jeff Grossman)

Jak mógłby wyglądać iPhone 14

Mockup autorstwa dewelopera Jeff Grossman na Twitterze pokazuje, jak wciecie będzie wyglądać. Zamiast być ciągłym z ramką urządzenia, notch jest wyśrodkowany nieco poniżej ramki, a jednocześnie jest krótszy w długości i wysokości i oferuje znacznie więcej miejsca na ekranie po obu stronach.

Apple zmniejszył wcięcie w iPhonie 13, ale nie można wykorzystać dodatkowej przestrzeni po obu stronach. Na przykład, użytkownicy nadal nie mogą zobaczyć procent baterii.

Można by pomyśleć, że z wcięciem w kształcie pigułki, Apple może pozwolić użytkownikom na wyświetlanie większej ilości informacji w pasku zamiast pozostawić go niewykorzystanego.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.