Jak mógłby wyglądać iPhone 14 z owalnym wcięciem w ekranie

przez Eryk

Oczekuje się, że nadchodzący iPhone 14 przyjdzie z wcięciem w kształcie pigułki zamiast pełnowymiarowego wcięcia, które było obecne na iPhonie od 2017 roku.

Podczas gdy jesteśmy jeszcze miesiące z dala od nowego iPhone’a, to już mamy pomysły na to, jak bedzie wyglądać wcięcie w ekranie o owalnym kształcie „pigułki”.

Jak mógłby wyglądać iPhone 14
Mockup iPhone 14 (Jeff Grossman)

Jak mógłby wyglądać iPhone 14

Mockup autorstwa dewelopera Jeff Grossman na Twitterze pokazuje, jak wciecie będzie wyglądać. Zamiast być ciągłym z ramką urządzenia, notch jest wyśrodkowany nieco poniżej ramki, a jednocześnie jest krótszy w długości i wysokości i oferuje znacznie więcej miejsca na ekranie po obu stronach.

Apple zmniejszył wcięcie w iPhonie 13, ale nie można wykorzystać dodatkowej przestrzeni po obu stronach. Na przykład, użytkownicy nadal nie mogą zobaczyć procent baterii.

Można by pomyśleć, że z wcięciem w kształcie pigułki, Apple może pozwolić użytkownikom na wyświetlanie większej ilości informacji w pasku zamiast pozostawić go niewykorzystanego.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej