Jak zatrzymać nocne rozładowywanie baterii AirPods Max

przez Eryk

Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że ich baterie AirPods Max znacznie się wyczerpują, gdy nie są używane, ale to proste rozwiązanie może to naprawić.

AirPods Max zadebiutował w grudniu 2020 roku i szybko się wyprzedał. Jedną z największych skarg użytkowników jest brak przycisku zasilania i konieczność użycia etui do przejścia w tryb uśpienia.

Od czasu premiery wielu użytkowników zgłosiło nadmierne rozładowanie baterii AirPods Max, gdy nie są one używane. Niektórzy twierdzą, że widzą znaczne zużycie baterii nawet podczas korzystania z inteligentnego etui, a inni twierdzą, że bateria osiąga 1% w ciągu nocy.

Jak zatrzymać nocne rozładowywanie baterii AirPods Max

  • Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie Digital Crown i przełącznik kontroli szumów
  • Pomarańczowe światło wskaże ponowne uruchomienie
  • Trzymaj przyciski, a białe światło wskaże przywrócenie ustawień fabrycznych

Przywracanie ustawień fabrycznych dla AirPods nie jest tak drastyczne, jak się wydaje. Po prostu usuwa profil iCloud i wymaga ponownego sparowania AirPods Max z iPhonem.

Przyczyna rozładowania baterii nie jest znana, ale AppleTips informuje, że przyczyną może być podłączenie do wielu urządzeń lub urządzeń innych niż Apple. Pracownicy AppleInsider nie napotkali nadmiernego zużycia baterii podczas normalnego użytkowania, nawet podczas parowania z wieloma urządzeniami i korzystania z automatycznego przełączania.

Chociaż przyczyna błędu jest nieznana, zresetowanie AirPods Max podobno rozwiązuje problem.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej