Koncepcja przedstawia nowy Apple Watch Series 7 z płaskimi krawędziami

przez Eryk
0 komentarzy

Dzięki płaskim krawędziom Apple inspiruje się klasycznymi produktami, takimi jak iPad pierwszej generacji i iPhone 5. Ale co z Apple Watch? Chociaż nic nie wskazuje na to, że Apple w najbliższym ppm czasie przeprojektuje swój smartwatch, projektant Wilson Nicklaus wymyślił koncepcję, która pokazuje nowy zegarek Apple Watch z dokładnie tymi płaskimi krawędziami.

Koncepcja przedstawiająca Apple Watch Series 7

zdjęcie: Wilson Nicklaus / Twitter @Wilson_boi_101

Projektant Wilson Nicklaus stworzył kilka renderingów, które pokazują, jak mógłby wyglądać Apple Watch Series 7 z płaskimi krawędziami, przypominając koncepcję projektową najnowszych modeli iPhone’a i iPada. Koncepcja nie obejmuje żadnych zmian w wyświetlaczu Apple Watch ani proporcjach, po prostu skupia się na metalowej obudowie.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Apple słynie z konsekwentnego projektowania swoich produktów. Modele iPada Pro, iPada Air i iPhone’a 12 (Pro) mają wspólne elementy konstrukcyjne – nie wspominając o Pro Display XDR i MacBooku Pro.

via macerkopf

Powstaje tylko pytanie, czy taki projekt byłby wygodny na nadgarstku. Co o tym sądzicie ?

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.