Koncepcja przedstawia nowy Apple Watch Series 7 z płaskimi krawędziami

przez Eryk

Dzięki płaskim krawędziom Apple inspiruje się klasycznymi produktami, takimi jak iPad pierwszej generacji i iPhone 5. Ale co z Apple Watch? Chociaż nic nie wskazuje na to, że Apple w najbliższym ppm czasie przeprojektuje swój smartwatch, projektant Wilson Nicklaus wymyślił koncepcję, która pokazuje nowy zegarek Apple Watch z dokładnie tymi płaskimi krawędziami.

Koncepcja przedstawiająca Apple Watch Series 7

zdjęcie: Wilson Nicklaus / Twitter @Wilson_boi_101

Projektant Wilson Nicklaus stworzył kilka renderingów, które pokazują, jak mógłby wyglądać Apple Watch Series 7 z płaskimi krawędziami, przypominając koncepcję projektową najnowszych modeli iPhone’a i iPada. Koncepcja nie obejmuje żadnych zmian w wyświetlaczu Apple Watch ani proporcjach, po prostu skupia się na metalowej obudowie.

Apple słynie z konsekwentnego projektowania swoich produktów. Modele iPada Pro, iPada Air i iPhone’a 12 (Pro) mają wspólne elementy konstrukcyjne – nie wspominając o Pro Display XDR i MacBooku Pro.

via macerkopf

Powstaje tylko pytanie, czy taki projekt byłby wygodny na nadgarstku. Co o tym sądzicie ?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej