Konferencja Apple już 8 marca

przez Eryk

Konferencja Apple juz 8 marca, tak przynajmniej twierdzi Mark Gurman z Bloomberga. Insider Apple zakłada, że Apple zorganizuje swój pierwszy keynote mniej więcej 8 Marca 2022 roku.

Bloomberg: „Apple Keynote 08 marca”.

Konferencja Apple

Kiedy Konferencja Apple w 2022 roku?

Pierwotnie spodziewaliśmy się końca marca / początku kwietnia, ale teraz Mark Gurman wprowadza do gry wtorek 8 marca. Mówi się, że Apple wykorzysta ten dzień do zaprezentowania iPhone’a SE 3, nowego iPada Air oraz nowego Maca z Apple Silicon.

Jeśli chodzi o iPhone’a SE 3, Apple ma się skupić na 5G, ulepszonym systemie kamer i mocniejszym procesorze. Projekt ma przypominać iPhone’a SE 2 i tym samym iPhone’a 8. Oczekuje się, że nowy iPad Air będzie miał podobne usprawnienia. Dyskutuje się także o szybszym chipie i 5G. Dodatkowo ma zostać zaprezentowany nowy Mac z Apple Silicon. Nie wiadomo, czy będzie to nowy Mac mini, czy 27-calowy iMac.

Konferencja Apple już 8 marca

W tym samym czasie, według raportu, Apple wyda finalną wersję iOS 15.4 / iPadOS 15.4 w pierwszej połowie marca. Nadchodząca aktualizacja oprogramowania będzie wspierać Face ID podczas noszenia maski. Nowe emojis, Universal Control i wiele innych innowacji są również na pokładzie.

Apple chce zadebiutować nowym, tanim iPhonem i iPadem 5G na początku marca

Oczekuje się, że reszta roku będzie ekscytująca. W czerwcu spodziewana jest zapowiedź iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9 i innych. Pod koniec roku odbędzie się kilka jesiennych imprez, na których zostaną zaprezentowane nowe komputery Mac, cztery modele iPhone’a 14, nowe słuchawki AirPods Pro 2, trzy modele zegarków Apple Watch i wiele innych. O zestawie AV/VR jest również krążą dyskusje.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej