Avira Crypto z funkcją kopania Ethereum (ETH)

przez Eryk
0 komentarzy

Po tym jak Norton (Norton Life Lock) wbudował w swoje rozwiązanie antywirusowe funkcję kopania kryptowalut, która wykorzystuje zasoby komputera w czasie bezczynności do kopania kryptowaluty Ethereum. W związku z tym zakładają dla Ciebie Wallet.

Avira Crypto
Avira Crypto

Kopanie Kryptowaluty z Aviro Crypto

Najwyraźniej takie działanie staje się teraz modne, ponieważ Avira również wkracza w te rejony z Avira Crypto. Jak podaje KrebsonSecurity, dostawca ma ponad 500 milionów użytkowników, którzy teraz również muszą się z tym zmierzyć.

Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że Avira należy teraz do tej samej firmy, która oferuje również Nortona 360 (Avast przejął AVG, który został przejęty przez Nortona). Funkcjonalność jest mniej więcej taka sama.

Jeśli Twój komputer spełnia wymagania, będzie zajęty poszukiwaniem Ethereum w czasie bezczynności.

Możesz również dołączyć do puli wydobywczej, w której zarobione ETH są rozdzielane po równo.

Okoliczności prawne związane z podatkami i tym podobne pozostają ostatecznie po stronie użytkownika. Nie jest również jasne, co stanie się z funkcją, gdy Ethereum przejdzie z Proof of Work – która wymaga nieekonomicznego wydobycia – na Proof of Stake.

Avira Crypto z funkcją kopania dla Ethereum

Całość ma się wydarzyć w pierwszej połowie 2022 roku i sprawi, że takie funkcje staną się nieaktualne – chyba, że ktoś przerzuci się na alternatywne waluty.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.